reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja zawsze mówiłam, że chcę syna, ale... Ostatnio mam wrażenie, że córka będzie :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie [emoji5] ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...
Ja biorę dopochwowo :)

9t6d [emoji7]
 
Ja chciałam się już z wami pożegnać na dobre... dzisiaj wizyta u gin z powodu bólu podbrzusza jak na miesiączke... lekarz zrobił usg i wg niego dziecko nic nie urosło od piątku czyli ma 1,8mm (A w niedzielę w szpitalu niby na usg było 3mm) serce bije 72 uderzeń na min... lekarz powiedział że nie jest w stanie powiedzieć czy się poprawi sytuacja czy nie...mam przyjechać za tydz. Powiedział że na następnej wizycie da mi skierowanie do poradni genetycznej...czyli raczej czekamy na poronienie...jestem załamana, to będzie moja trzecia strata ...więcej nie dam rady już walczyć... życzę wam wszystkim spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze dodatkowo ciałko żółte ma 7mm A to może oznaczac źle rozwijający się zarodek lub wady genetyczne...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałam się już z wami pożegnać na dobre... dzisiaj wizyta u gin z powodu bólu podbrzusza jak na miesiączke... lekarz zrobił usg i wg niego dziecko nic nie urosło od piątku czyli ma 1,8mm (A w niedzielę w szpitalu niby na usg było 3mm) serce bije 72 uderzeń na min... lekarz powiedział że nie jest w stanie powiedzieć czy się poprawi sytuacja czy nie...mam przyjechać za tydz. Powiedział że na następnej wizycie da mi skierowanie do poradni genetycznej...czyli raczej czekamy na poronienie...jestem załamana, to będzie moja trzecia strata ...więcej nie dam rady już walczyć... życzę wam wszystkim spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie poddawaj sie, który tydzień ???

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę duphaston 3x1 i luteinę 2x1 dopochwowo + acard ale plamienia znow wrocily [emoji25]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry