reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny, help! Co wiele glow to nie jedna.
Prezent dla dziewczyny na 30 urodziny?
Zupełnie nie mam pomysłu.
Jaki budżet?

f2w3csqvilsnamac.png
 
reklama
Ja poszalałam [emoji23] zamówiłam na wieczór sushi [emoji23] oczywiście specjalne dla kobiet w ciąży :) pieczone i robione innymi nożami :)
Dla tych co z Warszawy to polecam sushi Wola tam maja takie zestawy :) testowane już przez koleżanki aż mi ślina ucieka a cały tydzień tylko na bułce [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiesz straszne dla mnie jest to, ze staram się o dziecko około 2 lat, a oni mi mówią o selekcji naturalnej. Wiem, ze to natura i wogole, ale ja poprostu uwazam, ze w Polsce dbaja lepiej o kobiety ciężarne.
To właśnie nie jest kwestia dbania czy nie dbania. Kwestia podejścia. A jak Angielki się na to zapatrują?
Ja też bym oszalała do 12 Tc. Ale no niestety natura.
No własnie rozmawiałam ze swoim lekarzem i mówi ,że delikatnie za wysokie ,ale mam spokojnie dotrwać do czwartku do wizyty i pomyślimy. Powiedział ,że nie jest to wynik bardzo zły.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że powinnaś być na lekach. A przed ciążą wynik był ok? Jeśli gin Ci nie wypisze, to endo będzie konieczny.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To właśnie nie jest kwestia dbania czy nie dbania. Kwestia podejścia. A jak Angielki się na to zapatrują?
Ja też bym oszalała do 12 Tc. Ale no niestety natura.

Myślę, że powinnaś być na lekach. A przed ciążą wynik był ok? Jeśli gin Ci nie wypisze, to endo będzie konieczny.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie badałam wcześniej TSH.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry