reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@ew18elina511 Trzymaj się.Trzymamy za was kciuki. Ściskam

@gosia czekamy na wyniki

@Arvena31 już wcześniej czytałam twój post, ale nie miałam czasu odpowiedzieć.
Ale niespodzianka! Oby i z drugim pęcherzykiem było wszystko ok. A jak Ty Kochana się czujesz?

Wszystkim dziś się wizytującym gratuluję. Widzę, że dziś raczej dobre informacje
 
reklama
To właśnie nie jest kwestia dbania czy nie dbania. Kwestia podejścia. A jak Angielki się na to zapatrują?
Ja też bym oszalała do 12 Tc. Ale no niestety natura.

Myślę, że powinnaś być na lekach. A przed ciążą wynik był ok? Jeśli gin Ci nie wypisze, to endo będzie konieczny.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm Angielki wydaje mi się,ze one są poprostu do tego przyzwyczajone bo tak ma być.
 
To właśnie nie jest kwestia dbania czy nie dbania. Kwestia podejścia. A jak Angielki się na to zapatrują?
Ja też bym oszalała do 12 Tc. Ale no niestety natura.

Myślę, że powinnaś być na lekach. A przed ciążą wynik był ok? Jeśli gin Ci nie wypisze, to endo będzie konieczny.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja te które poznałam to po prostu chodziły wcześniej prywatnie.. No nic na system się nie poradzi..Jeśli ciaza ma się utrzymać to się utrzyma i bez wcześniejszych wizyt A jeśli ma ktoś poronic to niestety i tak poroni ( już niejeden taki przypadek czytałam na forum że mimo brania progesteronu dziewczyny ronily) jest wiele różnic między polska A uk, macierzyński, zwolnienia, dentyści...:)
 
Ja te które poznałam to po prostu chodziły wcześniej prywatnie.. No nic na system się nie poradzi..Jeśli ciaza ma się utrzymać to się utrzyma i bez wcześniejszych wizyt A jeśli ma ktoś poronic to niestety i tak poroni ( już niejeden taki przypadek czytałam na forum że mimo brania progesteronu dziewczyny ronily) jest wiele różnic między polska A uk, macierzyński, zwolnienia, dentyści...:)
Te które ja poznałam to szkoda gadać piją, palą i jedzą fast foody. Trzeba byc dobrej mysli ;)
 
@Kkk88 z jednej strony w UK można ich zrozumieć, ale z drugiej.. dlaczego chociaż badań krwi nie zrobią, żeby wykryć niedobory czy choroby (jak np tarczyca), czemu nie ma spotkania, żeby powiedzieć o suplementacji ważnej w I trymestrze. Czemu nie zrobią badań żeby wykluczyć ciaze pozamaciczna.
Ignorują kobiety z bólami, odsyłają z nerwami do domu. Całe 3 miesiące ciąży kobieta jest traktowana jak przedmiot. Pracować musi normalnie, a jak ma ciężką fizyczną pracę, to ryzykuje życiem dziecka. Nie wspominając o tym że w ogóle do 29 tygodnia trzeba pracować czy się czujesz dobrze czy źle.
Na temat zwolnień się wypowiadać nie będę bo mam na ten temat odmienne zdanie. Oczywiście możesz iść na zwolnienie w każdej chwili ( w każdej prywatnej klinice Polski lekarz za 30-50£ Ci zwolnienie wypisze.
Odnośnie tego co wcześniej napisałaś..tutaj się tego wszystkiego możesz dowiedzieć..wystarczy że pójdziesz do sexual health clinic i poprosisz o spotkanie z lekarzem. Ps. Dowiedziałam się również ostatnio od ginekologa że na każdy oddział położniczy jeśli zadzwonisz z bólami czy krwotokkem muszą Cię przyjąć niezależnie od tygodnia ciazy..więc to nie jest tak zw się nie interesują tylko po prostu mi mamy zbyt mała wiedzę na temat tego co nam tu przysługuje :)
 
Na temat zwolnień się wypowiadać nie będę bo mam na ten temat odmienne zdanie. Oczywiście możesz iść na zwolnienie w każdej chwili ( w każdej prywatnej klinice Polski lekarz za 30-50£ Ci zwolnienie wypisze.
Odnośnie tego co wcześniej napisałaś..tutaj się tego wszystkiego możesz dowiedzieć..wystarczy że pójdziesz do sexual health clinic i poprosisz o spotkanie z lekarzem. Ps. Dowiedziałam się również ostatnio od ginekologa że na każdy oddział położniczy jeśli zadzwonisz z bólami czy krwotokkem muszą Cię przyjąć niezależnie od tygodnia ciazy..więc to nie jest tak zw się nie interesują tylko po prostu mi mamy zbyt mała wiedzę na temat tego co nam tu przysługuje :)
Jedna z moich znajomych pojechała wieczorem na izbe przyjęć z plamieniem yo odesłali ją do domu i kazali przyjsc na nastepny dxien bo za późno juz bylo. Mam nadzieję ze nie bede musiala przekonac sie na wlasnej skorze jak to wygląda.
 
reklama
Do góry