reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@bellina ja okolic Plac Grunwaldzki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O to właśnie w tym miesiącu uruchomili ode mnie do Ciebie autobus [emoji23] jestem z Lipy Piotrowskiej. Koniec świata :)

Gosia miałam właśnie pytać, do którego szpitala uderzasz.
Ja dwa razy rodziłam na Kamieńskiego i tam mam najbliżej w razie czego.
Daj znać koniecznie, bo się tu o Ciebie martwimy.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O to właśnie w tym miesiącu uruchomili ode mnie do Ciebie autobus [emoji23] jestem z Lipy Piotrowskiej. Koniec świata :)

Gosia miałam właśnie pytać, do którego szpitala uderzasz.
Ja dwa razy rodziłam na Kamieńskiego i tam mam najbliżej w razie czego.
Daj znać koniecznie, bo się tu o Ciebie martwimy.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Na kamienskiego mialam operacje na usuniecie lewego jajnika w listopadzie..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dziewuszki. Niestety ciaza zatrzymala sie na 6w5d. Jutro zabieg.
Ale za Was kochane trzymam mocno kciuki zeby wam sie udalo :-* Dbajcie o siebie i wasze fasoleczki :-)
Boże!!!współczuję Ci bardzo.ile Ty masz dziewczyno w sobie siły..zwykła kolejna kontrola czy coś Cię zaniepokoiło???plamienia,krwawienie,bóle?

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
@ netka bardzo mi przykro z powodu smutnych wiadomości od Ciebie. Przytulam mocno.
@ew18elina511 Ciebie tez mocno przytulam. "Przykro mi" brzmi tak banalnie, ale na prawdę tak jest:frown:
@gosia wciąż mam nadzieję, że dacie radę i skończy się happy endem:sorry2:
 
Czekam dalej... ale juz
Nawet temperature mam pod 38 wiec to raczej dobrze nie swiadczy [emoji22] ja zawsze jezdzilam na brochow i zawsze tam lezalam, ale juz raz tam bylam, wiec stwierdzilam ze na mnie nakrzycza :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosia - trzymaj się!

Dla zmiany tematu - zgubiłam L4, które dostałam ze względu na chorobę Szymka. Jestem bardzo zdolna ;) Mam nadzieję, że w przychodni nie będą kręcić nosem i wystawią duplikat czy coś takiego.
 
Czekam dalej... ale juz
Nawet temperature mam pod 38 wiec to raczej dobrze nie swiadczy [emoji22] ja zawsze jezdzilam na brochow i zawsze tam lezalam, ale juz raz tam bylam, wiec stwierdzilam ze na mnie nakrzycza :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gosiu dawaj znac co i jak! Trzymam kciuki bardzo mocno!
 
Boże!!!współczuję Ci bardzo.ile Ty masz dziewczyno w sobie siły..zwykła kolejna kontrola czy coś Cię zaniepokoiło???plamienia,krwawienie,bóle?

c55f0dw4ay49a7ki.png
W poniedzialek byla zwykla kontrol i uslyszalam ze nic sie przez tydzien nie zmienilo. Dlatego tez wybralam sie prywatnie do ginekologa do bialegostoku no i niestety potwierdzilo sie. Jutro zabieg. A i przy okazji dowiedzialam sie ze mam nadżerke
 
reklama
Do góry