reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O ja też :) z której części?

Pytam, bo w moim mieście rodzinnym jest też lekarz z takim gabinetem i godzinami przyjęć :) a widziałam na liście, że jest jedna mama z tego miasta :)


Mnie też coś pobolewa. Nie jest to mocny ból, tylko jest. Nie umiem go też zlokalizować. Nie boli mnie podbrzusze, tylko dosłownie na samym dole. Nie całymi dniami. Czekam do wizyty piątkowej i zgłoszę lekarzowi.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez jestem z Wroclawia i wlasnie siedze na Borowskiej :p


w57vs65geyc8hey0.png
 
reklama
Dzień dobry!
Bellina dobry film, ale w czasie ciąży nie mogę takich oglądać, bo mi bije [emoji14]
Myśmy wczoraj obejrzeli pierwszy odcinek Peaky Blinders i juz się jaram, bo świetny serial, ale jak w czymś gra Tom Hardy, to musi być świetne :D
Szpital mam w domu. Młoda zaraziła się ode mnie, stary cierpi na ból krzyża i oczywiście umiera. Ojojojajcie
Mackiewicz chyba spisany na straty. Szkoda mi jego rodziny, chyba najbardziej...
My z mężem oglądamy wszystkie serie gry o tron [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] hihi super
Uwielbiam dobre seriale bo są długo długo
 
reklama
O ja też :) z której części?

Pytam, bo w moim mieście rodzinnym jest też lekarz z takim gabinetem i godzinami przyjęć :) a widziałam na liście, że jest jedna mama z tego miasta :)


Mnie też coś pobolewa. Nie jest to mocny ból, tylko jest. Nie umiem go też zlokalizować. Nie boli mnie podbrzusze, tylko dosłownie na samym dole. Nie całymi dniami. Czekam do wizyty piątkowej i zgłoszę lekarzowi.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Bellina, ja okolic Plac Grunwaldzki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry