reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Link do: Dopuszczalne i zabronione szczepienia w CIĄŻY

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Ja dziś po wizycie do 13 lutego mam zwolnienie. 13 wizyta u ginekologa. Dostałam jakies leki na złagodzenie mdłości zobaczymy czy pomogą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy w Polsce zaleca się ciężarnym szczepionki np. na grype czy ksztusiec w trakcie ciąży? Czy któraś z was brała taką szczepionkę? Bo w UK się zaleca no i nie wiem czy powinnam się zgodzić.
Oo dobrze że o to pytasz.. bo mi dziś powiedzieli u gp że w 16tc jest szczepionka ale nie wiem na co..:/ ja na grypę się szczepic nie będę bo zawsze jak się szczepilam to byłam chora.. może ewentualnie na koklusz bo parę lat wstecz była jakaś mega epidemia w uk
 
@seremida dziękuję za artykuł - poczytałam, ale nie wiem czy to rozwiało moje wątpliwości. Ze szczepionki na grypę chyba jednak zrezygnuję, ale waham się co do tej na ksztusiec. Muszę to jeszcze przemyśleć. Wszelkie rady mile widziane :)

@Kkk88 o tej epidemi w UK nie słyszałam. Pewnie dlatego tak je zalecaja.
 
@seremida dziękuję za artykuł - poczytałam, ale nie wiem czy to rozwiało moje wątpliwości. Ze szczepionki na grypę chyba jednak zrezygnuję, ale waham się co do tej na ksztusiec. Muszę to jeszcze przemyśleć. Wszelkie rady mile widziane :)

@Kkk88 o tej epidemi w UK nie słyszałam. Pewnie dlatego tak je zalecaja.
Jak znajdę to Ci podeślę.. ponoć bardzo dużo kobiet w ciąży i niemowlaków do miesiąca po urodzeniu zmarlo
 
Tak ale to była wizyta u mojego nowego gp więc pielęgniarką mi dała. Wizytę u położnej mam dopiero 10.03. Jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv linka skąd to wysyłają bo można to samemu sobie ogarnąć,)
To ja też poproszę link, bo moja GP dała mi paczkę na 3 trymestr, a bardziej mi by się przydała na pierwszy [emoji16]
 
Ja jutro idę się zapisać ,teraz spruboje zasnac wymęczył mnie ten dzień dobrej nocki wam życzę i kolorowych snów
 
reklama
Gosia na pewno mm? Kiedy kontrola?

Karmelove chyba do 13.6 jest czas, więc jest ok. Gin nie liczy Ci terminu z usg? To ponad tydzień, więc powinien.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry