reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja w 1i 2 smarowalam fissanem nie mam zadnego rozstepu bo nawet te na piersiach jak sie pokazaly fissan pieknie wyrównał, teraz musze go szukac bo na okolo w aptekach nie ma , wiec tak w sumie poszukiwania czas zacząć. !,,,
 
reklama
@karmelovelatte & @Ziucia2226 gratuluje udanych wizyt :)

@Gosia0210 trzymam mocno kciuki żeby jednak okazało się, że wszystko jest ok i po prostu ciąża jest młodsza.

Co do smarowania ciała w ciąży to myślicie, ze warto zaczynać jak najwcześniej czy może poczekać do 2go trymestru. Kiedyś słyszałam, że w początkowych tygodniach nie powinno się masować brzucha, ale nie wiem czy to prawda
 
Ja w pierwszej ciazy smarowalam brrzuch maslem shea i olejem ze slodkich migdalow i nie mam zadnego rozstepu. W tej ciazy tez bede ich uzywac.
 
@karmelovelatte & @Ziucia2226 gratuluje udanych wizyt :)

@Gosia0210 trzymam mocno kciuki żeby jednak okazało się, że wszystko jest ok i po prostu ciąża jest młodsza.

Co do smarowania ciała w ciąży to myślicie, ze warto zaczynać jak najwcześniej czy może poczekać do 2go trymestru. Kiedyś słyszałam, że w początkowych tygodniach nie powinno się masować brzucha, ale nie wiem czy to prawda
Ja kupiłam krem polecany przez moje znajome ale jest dopiero od 4go miesiąca.
 
Ja całą ciążę smarowałam masłem Palmers przeciwko rozstępom. Masełko cudowne - zamierzam znowu używać. Mimo ogromniastego brzucha nie pojawił się żaden rozstęp. Natomiast po porodzie nie dałam rady bo to trzeba dość mocno wcierać a szycie bolało. I wtedy popękała mi skóra (6 rozstępów mam) ja rodziłam 8 miesiecy temu i mam już taki brzuch wzdęty jak w 4mc :(
 
Mi polecono Mustela Maternite. Można stosować od początku ciąży.

8599sek2wk0jca0m.png
 
Joan - ja kiedyś usłyszałam, że przez to, że zaszłam w ciążę, to inna pracownica nie może zajść :D
Normalnie tekst tak głupi, że nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Mnie w drugiej ciazy "kolezanka" oskarzyla ze poronila bo ja zrobilam sobie dziecko na zlosc. A pozniej moja nauczycielka byla jeszcze na mnie obrazona ze ja robie sobie dzieci jedno po drugim o ona tyle lat w ciaze zajsc nie moze.
 
reklama
Ja tez już pomalutku się zbieram bo dziś na badania się wybieram najgorsze ze trzeba być na czczo a ja straszne mdłości nam jak nic nie zjem :/
Co do smarowan brzuszka to smarowałam fissanem i tez praktycznie nie nam rozstępów po porodzie mi wyszło dosłownie kilka w dole brzucha bo już nie smarowałam się i teraz tez zamierzam jak go znajdę ale dopiero od 2 trymestru @Ewelina8612 super ze do nas dołączyłas w grupie raźniej ile u Ciebie tygodni byłaś już na wizycie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry