reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U nas od rana też nie najlepiej, ja wymiotuje od 6:30 co chwilę, myślałam, że będzie już tylko lepiej, bo ostatnie dwa dni byly nie najgorsze. A synek obudził się zapłakany z goraczką...boję się, że mąż przyniósł nam grypę z pracy, bo panuje epidemia, a sam też chory ;( oby mnie nie złapało, bo w ciąży grypa jest groźna dla maluszka ;(

Ja na razie smaruje się zwykłym balsamem, bo mam bardzo sucha skórę, a potem kupie sobie elancyl. Nie wiem jak jesteście w stanie znieść zapach palmersa, u mnie powodował straszne mdłości nawet po porodzie ;)


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry!
Mój kolejny dzień wolny.. rwa kulszowa nadal nie odpuszcza, dziwnie się czuje..Tak jeszcze mniej ciążowo więc oczywiście zabieram podejrzen że coś jest nie tak ( usg 14.02) męża dziś w domu zatrzymałam będzie sprzątal:D i herbatki podawał..
 
U mnie sprawa się rozwiązała sama.
Szef dostał wczoraj od życzliwego jegomkoscia telefon że jestem w ciąży i będę szła na l4. Że zaraz mi sie kończy umowa więc to ostrzega.
Byłam właśnie na rozmowie z szefem, powiedział że nie jest chamem i ze nie ma nic do mnie i przedłuży mi ta umowę, więc jestem trochę spokojniejsza.
Gotuje się we mnie tak że porazka.

piu3w1d3gdjez5tu.png
A wiesz kim był ten "życzliwy"?
Jak mnie denerwują tacy ludzie, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby się pchać z buciorami w cudze życie...
Dobrze że chociaż szef uczciwy ;)
 
Dziewczyny a wiecie co mnie spotkalo? Niby ciaza sie nie rozwija itd. Ale wczoraj wieczorem juz krecilo mi sie w glowie przy wstawaniu z lozka. A dzisiaj rano obudzilam sie normalnie, wstalam z lozka i bylo dobrze do momentu az nie wyjelam z lodowki miesa na mielone. Zapach okropny od razu gula w gardle, sliny pelna buzia i te podbijanie i rwanie na wymioty. Nie wiem czy to oznaka strsu czy moze to dobry znak. Teraz juz mi przeszlo. Miecho juz nie smierdzi az tak ale zoladek dalej sie trzesie. Gula w gardle tez zniknela. Wszystko wyjasni sie o 16:30. Wyjezdzamy z mezem wczesniej bo mamy 80 km do przejechania na to nasze usg. Mimo to i tak nie nakrecam sie pozytywnie.bedzie co ma byc albo w lewo albo w prawo.
 
Dziewczyny a wiecie co mnie spotkalo? Niby ciaza sie nie rozwija itd. Ale wczoraj wieczorem juz krecilo mi sie w glowie przy wstawaniu z lozka. A dzisiaj rano obudzilam sie normalnie, wstalam z lozka i bylo dobrze do momentu az nie wyjelam z lodowki miesa na mielone. Zapach okropny od razu gula w gardle, sliny pelna buzia i te podbijanie i rwanie na wymioty. Nie wiem czy to oznaka strsu czy moze to dobry znak. Teraz juz mi przeszlo. Miecho juz nie smierdzi az tak ale zoladek dalej sie trzesie. Gula w gardle tez zniknela. Wszystko wyjasni sie o 16:30. Wyjezdzamy z mezem wczesniej bo mamy 80 km do przejechania na to nasze usg. Mimo to i tak nie nakrecam sie pozytywnie.bedzie co ma byc albo w lewo albo w prawo.
Napewno bedzie dobrze! :)
Który to tydzień?
 
U mnie sprawa się rozwiązała sama.
Szef dostał wczoraj od życzliwego jegomkoscia telefon że jestem w ciąży i będę szła na l4. Że zaraz mi sie kończy umowa więc to ostrzega.
Byłam właśnie na rozmowie z szefem, powiedział że nie jest chamem i ze nie ma nic do mnie i przedłuży mi ta umowę, więc jestem trochę spokojniejsza.
Gotuje się we mnie tak że porazka.

piu3w1d3gdjez5tu.png
Żartujesz? Ludzie są tragiczni, naprawdę :crazy:
Dobrze, że szef ludzki.

@ew18elina511 trzymam kciuki.

Joanna wiem, że to wkurza ale musisz olać to co mówią ludzie. Oni zawsze będą gadać. Jak czegoś nie wiedzą to sobie wymyślą.

Doberek :) muszę zaglądać do was częściej bo później ciężko nadrobić i wystrzelić się w dyskusję ;).
My powiedzieliśmy rodzinie i małemu bo nie chcieliśmy żeby było tak jak ostatnio, że dowiedzieli sie dopiero jak wylądowałam w szpitalu. I była wielka obraza. Poza tym nie sa głupi widzą, że coś się dzieje jak co tydzień chodzę na kontrole. Znają mnie, wiedzą że do lekarza trzeba mnie ciągnąć za uszy :D

Miłego dnia wam i powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
 
Witam z przyjemnością do Was dołączę jeśli można.
Mam 29 lat i dwóch kochanych urwisów w domku, 8 i 4 latka więc będzie to nasza 3 pociecha, może tym razem córka ale co by nie było będzie super. Termin wg OM wypada mi na 30.09, ale u lekarza jeszcze nie byłam, jakoś tak zwlekam żeby nie było za wcześnie. Dziś wypada mi 5t5d ciąży w pracy jeszcze nie powiedziałam, po wizycie u lekarza będę musiała bo jestem pielęgniarką i pracuje z dziećmi więc jestem narażona na wszelkie bakterie i wirusy. Pozdrawiam wszystkie mamy
 
reklama
Witam środowo :) ja dzis na 17 do lekarza po zwolnienie nie daje rady zwlec sie pracy wmiotuje od 8/9 do 14 .... potem znów Ok 22 jestem zombiee trup


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry