reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mnie tez ssie co 1,5-2 h i musze coś zjeść. Najgorzej jest jak położę się spać, to wtedy zaczyna mnie tak ssać ze szok i nie mogę zasnąć ale nie chce jeść tuz przed pójściem spać bo i tak juz przytyłam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam mdłości x trylion jak nie zjem. A problem polega na tym że się głodna robię bardzo szybko i co 1-1,5h musze przekąsić cokolwiek inaczej odlot..
Ja też tak szybko robię się głodna , zaraz trzęsą mu się ręce kręci w głowie itp.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli generalnie do wszystkich nas powoli w mniejszym lub większym stopniu nadciągają mdłości.
Ja mam
Najgorzej do 13. Potem lepiej ale i tak apetyty nie mam w ogóle... wszystko mi śmierdzi... wzięłam pierogi sobie na obiad to jak otworzyłam pudełko to podziękowałam [emoji23]
Łeb ki opada na biurko w pracy i generalnie ostrzegłem swoją przełożona ze jak wymioty mi się rozkręca to idę na L4 na trochę bo nie dam razy wysiedzieć. Do tego po 8 godzinach siedzenia przy biurku bolał mnie cholernie plecy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wyrazy współczucia dla mam, które straciły maleństwa. :-( :(
______________

Oraz gratulacje dla mam, które do nas dołączyły. :tak:
______________

Staram się nadążyć za Wami dziewczyny przynajmniej z czytaniem :laugh2: U nas od tygodnia najmłodsza trójka chora... w domu. (My też trochę chorzy, no i plamie od czasu do czasu.) Jedyny plus tej sytuacji, że miałam mniej czasu na rozmyślanie o jutrzejszej wizycie. :-D
1 wizyta jeden pęcherzyk, 2 wizyta dwa pęcherzyki, jutro 3 wizyta i kotłuje mi się w głowie, że będzie więcej zarodków niż pęcherzyków... :sorry:

Dziewczyny trzymam kciuki także za wszystkie mamuśki, które jutro czeka wizyta!!! Za wspaniałe bijące serducha. :happy:
Wowww super dwa malenstwa przy pierwszej ciazy mialam nadzieje ze beda blizniaki
Ja wizyte mam dopiero w czwartek, mam nadzieje ze wszystko dobrze jest.
 
Dziewczyny jak wasze hormony ?ja juz sama ze soba niedaje rady smieje sie placzac na przemian moje dzieci 8 i 11lat patrza jak na wariatke ...nie pamietam zebym tak miala w poprzednich dwóch ciazach moze to bylo tak dawno i nie pamietam ;) jaka roznica wieku pomiedzy waszymi szkrabami...
U mnie roznica wieku bedzie 7,5 roku, troche duzo ale sadze ze corcia bedzie zadowolona z rodzenstwa
 
Usg miałam już w szpitalu ale tydzień temu gdy dostałam wypis nie dawali wielu szans bo serduszko nie biło.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
I już wtedy ciąża nie była młodsza?
Bo tak to wygląda.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Narazie na szczęście nie musiałam próbować ale ponoć na mdłości pomagaja: guma do żucia, ssanie imbiru, krakersy, gorzka herbata czarna, migdały. Napewno trzeba jeszcze więcej pić i zaopatrzyć się w elektrolity przy wymiotach
 
Do góry