reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Najsilniejszy jest po kąpieli jak już leżę w łóżku spokojnie.

Pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i syn kopał jak woda leciała po brzuszku. Później i do tej pory z resztą uwielbia się kąpać.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też jak leze.l Nieraz jak wstanę coś zrobie i sie położę.
 
U mnie też jak leze.l Nieraz jak wstanę coś zrobie i sie położę.
A np teraz przed chwilą to odczuwałam jakbym w miejscu gdzie jajniki były twarde kulki i się przesuwały do środka brzucha. Jest to dość niekomfortowe a przy tym jeszcze kichłam i musiałam zwijać się z bólu bo miałam wrażenie że coś mi się tam urywa w miejscu jajników.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z tej senności właśnie wypiłam normalna kawę bo po tej bezkofeinowej to mnie mdli jeszcze bardziej bleee. Musze się kopnąć żeby zabrać się za obiad....

@joanna współczuje, ja mino ze mnie mdli to apetyt mam. Cóż jakoś musimy przetrwać ten trymestr w drugim juz będzie fajnie [emoji16]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja z tej senności właśnie wypiłam normalna kawę bo po tej bezkofeinowej to mnie mdli jeszcze bardziej bleee. Musze się kopnąć żeby zabrać się za obiad....

@joanna współczuje, ja mino ze mnie mdli to apetyt mam. Cóż jakoś musimy przetrwać ten trymestr w drugim juz będzie fajnie [emoji16]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja kawkę jedną dziennie piję normalnie [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie do tego żołądek szwankuje jelita wolno pracują a do tego nie mam siły na nic chyba zbliżam się do apogeum


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A np teraz przed chwilą to odczuwałam jakbym w miejscu gdzie jajniki były twarde kulki i się przesuwały do środka brzucha. Jest to dość niekomfortowe a przy tym jeszcze kichłam i musiałam zwijać się z bólu bo miałam wrażenie że coś mi się tam urywa w miejscu jajników.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Tego nie odczuwam. Przy kichaniu tylko zakuja na 3-4sekundy.
 
Dziewczyny u mnie 8 tydzień i mdłości straszne. Dzisiaj jestem na L4 pierwszy dzień, o 14:00 położyłam się, bo łóżko mi "pachniało" ale jak wstałam to mdłości mnie dobijają ;-( najgorsze że uwielbiałam gotować a teraz zmuszam się. W domu też syf, bo zero weny :-( Help!

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dziewczyny u mnie 8 tydzień i mdłości straszne. Dzisiaj jestem na L4 pierwszy dzień, o 14:00 położyłam się, bo łóżko mi "pachniało" ale jak wstałam to mdłości mnie dobijają ;-( najgorsze że uwielbiałam gotować a teraz zmuszam się. W domu też syf, bo zero weny :-( Help!

gannvfxm7rdcfbwj.png
Dziękuję Bogu że poszłam na L4 szybciej, bo ja nie wiem co by było w pracy

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry