reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aleczka a prubowałaś podawać synkowi laktuloze w syropie .Jest bezpieczna można ją podawać już niemowlaka .Ja podaje ten syropek córeczce jak nie może zrobić kupy pozatym zmiękcza kupe co zmiejsza ból.
Próbowałam. Mam wrażenie że wszystkiego już próbowaliśmy. 5.02 mamy wizytę u gastrologa dziecięcego, bo stwierdzilismy z mężem, że sami nie potrafimy mu pomóc.
Ostatnio dr neurolog, u której byliśmy z synem oświeciła nas, że ma to zwiazek z jego słabym napięciem mięśniowym.
 
reklama
Czy mozna włączyć - nie wyświetlaj postów o jedzeniu tego użytkownika? [emoji23][emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Tak właśnie! Gdzie to wyłączyć? Jest prawie 20, znowu nie zasnę bo będę myśleć gdzie tu jutro dorwać burgera albo zapiekanke!

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Wiecie co ja nie miałam ochoty na słodkie a zjadłam dzisiaj dwa lody i dwa pączki [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy mozna włączyć - nie wyświetlaj postów o jedzeniu tego użytkownika? [emoji23][emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
A nie wiem. .Ale powiem Ci tak.. Ogórkowa też wyszła niezla tylko cały czas czuje parmezan z tych frytek:D:D miały być jeszcze naleśniki z bitą śmietaną i borówkami ale już nie wepchnąć ich nigdzie.. :p
 
reklama
Do góry