reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie, tyle jak mokre po podtarciu po siku. Sorry za obrazowe. Jak na razie było to jednorazowe. Wkładka czysta, drugi raz byłam siku i czysto.
A może więcej dziś pracowałaś, zmęczyłaś się?


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dzisiaj dostalam krwawienia. Pojechałam do szpitala. Lekarz robiąc usg nie widzial pecherzyka. Dwa dni temu bylam prywatnie u lekarza stwierdzil 5 tydz ciazy. Niewiem co o tym myśleć. Dzisiaj lekarz powiedzial ze za tydz mam powtorzyc bete. Niewiem czy to ma sens gdyz nie widzi pecherzyka:(. Jestem zalamana. Dodam ze często robie siku. Krew wylatuje podczas sikania. Ciagnie sie do ubikacji. :(
 
Dzisiaj dostalam krwawienia. Pojechałam do szpitala. Lekarz robiąc usg nie widzial pecherzyka. Dwa dni temu bylam prywatnie u lekarza stwierdzil 5 tydz ciazy. Niewiem co o tym myśleć. Dzisiaj lekarz powiedzial ze za tydz mam powtorzyc bete. Niewiem czy to ma sens gdyz nie widzi pecherzyka:(. Jestem zalamana. Dodam ze często robie siku. Krew wylatuje podczas sikania. Ciagnie sie do ubikacji. :(
Ja miałam podobnie.. Ale po tygodniu zrobiłam usg było wszystko ok
 
reklama
Do góry