reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja miałam podobnie.. Ale po tygodniu zrobiłam usg było wszystko ok
Sprobuje to jak najlepiej wytłumaczyć. Czuje parcie na pecherz biegam czesto siku. Jak sikam od wysiłku leci mi strumykiem krew jakby ze sluzem. Krew mocno czerwona. Ale jak chodze nic mi na podpaske nie leci. Przepraszam za takie określenie tego
 
reklama
Sprobuje to jak najlepiej wytłumaczyć. Czuje parcie na pecherz biegam czesto siku. Jak sikam od wysiłku leci mi strumykiem krew jakby ze sluzem. Krew mocno czerwona. Ale jak chodze nic mi na podpaske nie leci. Przepraszam za takie określenie tego
Jak masz szansę idź jutro na betę jak gdzieś w sobotę u was otwarte i w poniedziałek i sprawdź czy spada czy rośnie, ale strasznie dziwne że tak leci

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sprobuje to jak najlepiej wytłumaczyć. Czuje parcie na pecherz biegam czesto siku. Jak sikam od wysiłku leci mi strumykiem krew jakby ze sluzem. Krew mocno czerwona. Ale jak chodze nic mi na podpaske nie leci. Przepraszam za takie określenie tego
A w szpitalu lekarz powiedział, że nic nie widzi i kazał Ci do domu wracac? Kiedy robiłaś bete?
Ja byłam w szpitalu i leżała na oddziale ale to bylo krwawienie ( nie tylko na toalecie)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
A w szpitalu lekarz powiedział, że nic nie widzi i kazał Ci do domu wracac? Kiedy robiłaś bete?
Ja byłam w szpitalu i leżała na oddziale ale to bylo krwawienie ( nie tylko na toalecie)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Nie zaproponowal szpitala. Powiedzial ze według niego wyglada na poronienie. Gdyz nie widzi pecherzyka. Ale dla pewności mam zrobic bete za tydz. Tyle mi powiedzial
 
reklama
Do góry