reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem po usg przed wypisem ze szpitala. Słyszałam kilka sekund bicie serduszka, Pan doktor na pytanie czy wszystko jest okej powiedział "póki co tak" zapytałam co to znaczy póki co a on na to "nie jestem Panem Bogiem nie wiem co będzie dalej"... dlatego decyduje się na poród w prywatnej klinice, dlatego jeżdżę do lekarza 200 km. Takie "serdeczne" podejście jest dla mnie nie na miejscu.

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Paulina niestety same fakty.
Mój lekarz mimo, iż to prywatna opieka też mi wczoraj powiedział, że jeszcze nie możemy się cieszyć, jak na amerykańskich filmach, ale na tą chwilę jest wszystko w porządku. Za tydzień wszystko się okaże.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę właśnie w poczekalni do dentysty ze stresu już mnie nic nie boli [emoji23] czosnek pomógł bardzo. Boję się trochę jak to będzie z tym innym znieczuleniem... Jak zejdę na tym fotelu to pamiętajcie jesteście wszystkie wspaniałe i każda z was będzie we wrześniu cudowną mama. <3

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Jestem po usg przed wypisem ze szpitala. Słyszałam kilka sekund bicie serduszka, Pan doktor na pytanie czy wszystko jest okej powiedział "póki co tak" zapytałam co to znaczy póki co a on na to "nie jestem Panem Bogiem nie wiem co będzie dalej"... dlatego decyduje się na poród w prywatnej klinice, dlatego jeżdżę do lekarza 200 km. Takie "serdeczne" podejście jest dla mnie nie na miejscu.

gannvfxm7rdcfbwj.png
Nikt z nas nie jest panem Bogiem.. I chociaż byś się badała codziennie w najlepszej klinice to co ma być to będzie niestety. Ja tam cenie u lekarzy bardziej szczerość niż "serdeczne podejscie"
 
Paulina, ale z drugiej strony co ma powiedzieć. Obiecać, zapewnić, a jak tfu tfu coś się stanie? To dopiero początki.

Neliel, to masz zabójczy oddech teraz [emoji16]
 
reklama
Nikt z nas nie jest panem Bogiem.. I chociaż byś się badała codziennie w najlepszej klinice to co ma być to będzie niestety. Ja tam cenie u lekarzy bardziej szczerość niż "serdeczne podejscie"
Ja zdecydowanie też. Nie lubię, kiedy ginekolog mi posłodzi rzeczywistość. Wcale to nie sprawia, że jest mi lepiej, bo i tak wiem jak bardzo różnie może być...

Czosnek jest super lekarstwem, ale faktycznie upierdliwy w stosowaniu i wybitnie męczący dla otoczenia ;). Mój mąż jest wielbicielem czosnkowych kuracji...Czasem smród jest nie do zniesienia ;).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry