reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No właśnie nic. Czuję się super nie mam plamien, tylko psychicznie czuję się źle bo długo do wizyty i nie wiem czy nadal serduszko bije.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ewa, moim zdaniem Twój, mamy komfort psychiczny jest równie ważny jak wszystkie inne czynniki. Jeżeli naprawdę bardzo się denerwujesz to idź odwiedzić fasolkę :). Tym bardziej, że znasz lekarza, On zna Ciebie, wie po jakich jesteś przejściach. Głowa do góry. Będzie dobrze :)!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewa jeśli to ma cię uspokoić to nie wahaj się umów się na wcześniejszą wizytę.
Po co nerwy? Mogą zaszkodzić maluszkowi.
Trzymaj się ciepło. Tulam:-) :)
 
Co do tego szpitalnego menu ze zdjęcia...Masakra o_O Ja miałam smaczne w miarę i wędliny czy sera starczało na wszystkie kromki ;). Tylko w pierwszej dobie po cc to był koszmar. Kleik ryżowy bez niczego, ani soli, ani cukru, do tego gołe sucharki...No ale nie ma chyba innej opcji po operacji.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewarut ja mam kolejną wizytę za tydzień i nie wiem czy wytrzymam. Niby wiem, że z beta wiek ciąży może się zgadzać, ale się boje... Też tak miałam dwa lata temu, tylko była różnica dwóch tygodni i już wiedziałam, że nic z tego.
Idź do lekarza. Ciut się uspokoisz. I ja Ci się w zupełności nie dziwie.
I kup sobie detektor tętna. Od 12 lub 14 Tc można słuchać serduszka. Mi to wiele dało w ciąży z Bernim.

Ja włączyłam mojej Vaiane, bo męczyła o bajkę i ryczę na każdej piosence. Ach te hormony.

Dzwoniłam do pracy, że biorę L4 na małego. Mam nadzieję, że szefowa nie zadzwoni. Z resztą nie odbiorę od niej telefonu. Jestem na urlopie dziś.
W ogóle rozłożyło mnie totalnie. Wstałam i nie mogę mówić :/ jeszcze moja Lilka o 5 miała 39.3. Jutro znów zamówię lekarza, ale czuję, że jak nie na płucach, to na oskrzelach się u niej skończy. Jeb....ny wirus :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najbezpieczniej zaopatrzyć sie w adapter do pasów samochodowych np. Besafe
 

Załączniki

  • p-besafe-adapter-do-pasow-bezpieczenstwa-dla-kobiet-w-ciazy.jpg
    p-besafe-adapter-do-pasow-bezpieczenstwa-dla-kobiet-w-ciazy.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 75
Ewarut ja mam kolejną wizytę za tydzień i nie wiem czy wytrzymam. Niby wiem, że z beta wiek ciąży może się zgadzać, ale się boje... Też tak miałam dwa lata temu, tylko była różnica dwóch tygodni i już wiedziałam, że nic z tego.
Idź do lekarza. Ciut się uspokoisz. I ja Ci się w zupełności nie dziwie.
I kup sobie detektor tętna. Od 12 lub 14 Tc można słuchać serduszka. Mi to wiele dało w ciąży z Bernim.

Ja włączyłam mojej Vaiane, bo męczyła o bajkę i ryczę na każdej piosence. Ach te hormony.

Dzwoniłam do pracy, że biorę L4 na małego. Mam nadzieję, że szefowa nie zadzwoni. Z resztą nie odbiorę od niej telefonu. Jestem na urlopie dziś.
W ogóle rozłożyło mnie totalnie. Wstałam i nie mogę mówić :/ jeszcze moja Lilka o 5 miała 39.3. Jutro znów zamówię lekarza, ale czuję, że jak nie na płucach, to na oskrzelach się u niej skończy. Jeb....ny wirus :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja ciąża też młodsza o tydzień...Niby możliwe, ale i tak się strasznie boję.

U mnie też córcia chora. Zalewa ją katar, kaszle, mam nadzieję, że nie spłynie do oskrzeli...

Uwielbiam bajki Disneya. Vaiana jest świetna, też bardzo mnie wzrusza, ale moje dzieciaki wolą Krainę Lodu i katują od ponad roku Cobi rusz :p. Teraz natomiast mają fazę na Pana Kleksa w kosmosie i właśnie wiercą dziurę w brzuchu o niego ;).




Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Ja dzisiaj ciężki poranek. Szykują młodemu śniadanie, otwieram lodówkę i się zaczęło. Objęcia kibla. Ale musiałam się ogarnąć, bo. Trzeba było go wybrać na bal karnawałowy [emoji16].

Teraz leżę i wracam do siebie powoli. Ale głodna jestem haha.

Pas jak wyżej. Polecam kupić lub pożyczyć pas Be Safe. W pierwszej ciąży niezastąpiony. W tą też mam zamiar go mieć [emoji16].

Mnie tylko niektóre bajki kręcą. Oglądam w pracy, oglądam w domu. Nie lubię Krainy Lodu, ale płacze zawsze na "ulepimy dziś bałwana" [emoji23].

Podrzuci mi ktoś majonez? Bo nie mam do jajek [emoji16].
 
reklama
Do góry