reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny chyba mam doła weszłam w 9 tydzień ciąży nadzwyczajnej boje się że jest powtórka z sierpnia. Siedzę i ryczę [emoji22][emoji22] wizyta dopiero za dwa tygodnie. Nie wytrzymam tak długo.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
A co się dzieje????

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
No właśnie nic. Czuję się super nie mam plamien, tylko psychicznie czuję się źle bo długo do wizyty i nie wiem czy nadal serduszko bije.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ewa spokojnie, z kropeczką wszystko będzie w porządku. Nie płacz, uspokój się, nastaw pozytywnie. Tym razem musi być dobrze ja sobie to mówię każdego dnia. I będzie dobrze, taka niepozorna kropeczka ma wielką wolę życia :)

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Ewa spokojnie, z kropeczką wszystko będzie w porządku. Nie płacz, uspokój się, nastaw pozytywnie. Tym razem musi być dobrze ja sobie to mówię każdego dnia. I będzie dobrze, taka niepozorna kropeczka ma wielką wolę życia :)

oar8xzkrqz0fcyud.png
To bardzo ciężkie. Tak strasznie dłuży się te 4 tygodnie do następnej wizyty.
Zastanawiam się czy nie pójść wcześniej on przyjemnie mnie od ręki.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli czujesz taka potrzebę i dzięki temu będziesz spokojniejsza to idź. Wiem co czujesz, jak mi się zaczęły plamienia sama byłam w panice i płakałam co chwilę. Mówiłam, że i tym razem się nie uda. Póki co jest wszystko w porządku i tego się trzymam!

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Jeśli czujesz taka potrzebę i dzięki temu będziesz spokojniejsza to idź. Wiem co czujesz, jak mi się zaczęły plamienia sama byłam w panice i płakałam co chwilę. Mówiłam, że i tym razem się nie uda. Póki co jest wszystko w porządku i tego się trzymam!

oar8xzkrqz0fcyud.png
Na szczęście plamien nie mam. Ale też nie mam pewności,że serduszko bije.ehhh..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie plamienia ustały od wtorku na szczęście więc również jestem spokojniejsza. Będzie co ma być, staram się nie stresować bo wiem, że maluchowi to nie pomaga. Ja wizytę teraz mam dopiero na 2.02 też sporo czasu. W poniedziałek wszystko było ok, ale przez dwa tygodnie też wiele może się zmienić. Nie ma jednak zakładać najgorszego dlatego mówię trzymaj się samych pozytywnych myśli i wszystko będzie dobrze!

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
U mnie plamienia ustały od wtorku na szczęście więc również jestem spokojniejsza. Będzie co ma być, staram się nie stresować bo wiem, że maluchowi to nie pomaga. Ja wizytę teraz mam dopiero na 2.02 też sporo czasu. W poniedziałek wszystko było ok, ale przez dwa tygodnie też wiele może się zmienić. Nie ma jednak zakładać najgorszego dlatego mówię trzymaj się samych pozytywnych myśli i wszystko będzie dobrze!

oar8xzkrqz0fcyud.png
Dziękuję za dobre słowo [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chyba mam doła weszłam w 9 tydzień ciąży nadzwyczajnej boje się że jest powtórka z sierpnia. Siedzę i ryczę [emoji22][emoji22] wizyta dopiero za dwa tygodnie. Nie wytrzymam tak długo.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie Ewa :) na pewno nie możesz się denerwować sama mówisz nie plamisz czujesz się dobrze wiec będzie dobrze :)
dla świetego spokoju idź wcześniej po co się denerwować ro na pewno nie jest Ci teraz potrzebne i głowa do góry :*
 
reklama
Do góry