reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

niestety tak, chłopiec urodził się mocno opóźniony ruchowo i psychologicznie i lekarze z tym to łączyli. Każdy ma swój rozum i robi co chce, ale różnie może być.
Nie wiem jak się zaraziła.
Ja kilka razy masowałam dzieci ze zmniejszonym napięciem mięśniowym i co się okazywało że mamuśki w ciąży prawie nic nie robiły dziecko było nie do bodźcowane, ale racja toksoplazmoza może doprowadzić do wielu różnych wad płodu tak samo jak trzeba uważać na różyczkę

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolinki najlepsze!:cool2:
O Jezus, najlepsze są! Ale imię samo w sobie mi nie leży [emoji23]
Wiem wiem, regularnie robimy wszystkie badania co pół roku. Ostatnio weterynarz się śmiał, ze moje koty są częściej badane niż niejeden człowiek [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Mój chyba też kiedyś był badany. Muszę sprawdzić. Wiem, że w poprzedniej ciąży chyba wyszło, że już przeszłam toxo.
Ja kilka razy masowałam dzieci ze zmniejszonym napięciem mięśniowym i co się okazywało że mamuśki w ciąży prawie nic nie robiły dziecko było nie do bodźcowane, ale racja toksoplazmoza może doprowadzić do wielu różnych wad płodu tak samo jak trzeba uważać na różyczkę

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ona jest bardzo niebezpieczna.
Pamiętam jak mój mały się urodził to (Pominę co było) neonatolodzy mnie pytali (ale to była okropna rozmowa, niemiła, chamska wręcz, płakałam długo po niej) czy mam kota, czy miałam w ciąży tej toxo itd.
Że studiów też wiem właśnie co nieco w tym temacie.
Jednak mit, że toksoplazmoza = kot i tylko kot jest bardzo szeroko rozpowszechniany.
A bardziej codziennych, pospolitych, prostszych dróg zakażenie jest dużo więcej.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Hej. Wyspałam się dzisiaj, już po śniadaniu, teraz herbatka :)
Slyszalyscie co się stało w Brwinowie z niemowlakiem? Szok, co za kobieta. Niektóre tak długo starają się o dziecko, przechodzą mnóstwo etapów żeby zajść w ciążę, a ona tak poprostu...
Po co wogole zachodzila....
 
O Jezus, najlepsze są! Ale imię samo w sobie mi nie leży [emoji23]

Mój chyba też kiedyś był badany. Muszę sprawdzić. Wiem, że w poprzedniej ciąży chyba wyszło, że już przeszłam toxo.

Ona jest bardzo niebezpieczna.
Pamiętam jak mój mały się urodził to (Pominę co było) neonatolodzy mnie pytali (ale to była okropna rozmowa, niemiła, chamska wręcz, płakałam długo po niej) czy mam kota, czy miałam w ciąży tej toxo itd.
Że studiów też wiem właśnie co nieco w tym temacie.
Jednak mit, że toksoplazmoza = kot i tylko kot jest bardzo szeroko rozpowszechniany.
A bardziej codziennych, pospolitych, prostszych dróg zakażenie jest dużo więcej.

3jgxugpjji86cg4t.png
Ja miałam być Paulina ale tata się pomylił w urzędzie :rofl::rofl:
Co do chorób teraz można się zarazić wszystkim i wszędzie więc najlepiej siedzieć w łazience przez 9miesiecy
 
O Jezus, najlepsze są! Ale imię samo w sobie mi nie leży [emoji23]

Mój chyba też kiedyś był badany. Muszę sprawdzić. Wiem, że w poprzedniej ciąży chyba wyszło, że już przeszłam toxo.

Ona jest bardzo niebezpieczna.
Pamiętam jak mój mały się urodził to (Pominę co było) neonatolodzy mnie pytali (ale to była okropna rozmowa, niemiła, chamska wręcz, płakałam długo po niej) czy mam kota, czy miałam w ciąży tej toxo itd.
Że studiów też wiem właśnie co nieco w tym temacie.
Jednak mit, że toksoplazmoza = kot i tylko kot jest bardzo szeroko rozpowszechniany.
A bardziej codziennych, pospolitych, prostszych dróg zakażenie jest dużo więcej.

3jgxugpjji86cg4t.png
Dlatego ogólnie trzeba uważać na siebie nie tylko na koty [emoji5]️

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Wyspałam się dzisiaj, już po śniadaniu, teraz herbatka :)
Slyszalyscie co się stało w Brwinowie z niemowlakiem? Szok, co za kobieta. Niektóre tak długo starają się o dziecko, przechodzą mnóstwo etapów żeby zajść w ciążę, a ona tak poprostu...
Po co wogole zachodzila....
Nie ma reguły na to czy zajdziesz czy nie.. aborcją w naszym kraju jest nielegalna. Mogła porostu urodzić i zostawić dziecko w szpitalu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry :)
Awantura mnie ominęła? O nieeee :p
Zdycham. Mam chrype, boli gardło, mięśnie, głowa, katar taki, ze pół nocy nie spałam. Za to Młoda ozdrowiała, chyba jakaś trzydniówka to była. Teraz odkurza <3 a ja odpoczywam :p
 
reklama
Do góry