reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
hej dziewczyny. Nie wiem od czego zacząć ale będę mamą cieszę sie ale i jednoczenie martwię. Ostatnia miesiaczke miałam 12.12
2017. W pon ide do lekarza, mam nadzieję że będę już widzieć bijące serduszko. Kiedy dostaliście skierowanie na badania?

Gratulacje ! Dlaczego sie martwisz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny czuje się paskudnie. Ledwo się ruszam.
Ja wieczorami czuje się w miarę. Poranki są gorsze.odczuwam bol podbrzusza a plecki trochę przeszły

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Czyli nie wolno ryb surowych, koty, mycie warzyw owoców itp


f2w3yx8dq2abbltu.png
Aż muszę zabrać głos bo nie mogę patrzyć jak się powiela mity na temat biednych kotów! [emoji6] Szybciej się zarazisz toxo robiąc schabowego niż od kota ;) musiałabyś gołymi rękami brać kocie kupki ( i to takie które trochę w kuwecie siedzą - a wiadomo że wyjmuje się na bieżąco) i nie mającrąk zacząć jeść. Zarazisz się pod warunkiem, że kot jest nosicielem. Mam swoje dwa, w pierwszej ciąży miałam dom tymczasowy dla kociaków i czasem było ich 8 i nigdy nie miałam toxo ;) Tak więc dziewczyny proszę nie powielajmy tych krzywdzących stereotypów bo później kociaki lądują na bruku bo pani w ciąży i boi się toxo...
Sorki ale to mój czuły punkt hehe


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Aż muszę zabrać głos bo nie mogę patrzyć jak się powiela mity na temat biednych kotów! [emoji6] Szybciej się zarazisz toxo robiąc schabowego niż od kota ;) musiałabyś gołymi rękami brać kocie kupki ( i to takie które trochę w kuwecie siedzą - a wiadomo że wyjmuje się na bieżąco) i nie mającrąk zacząć jeść. Zarazisz się pod warunkiem, że kot jest nosicielem. Mam swoje dwa, w pierwszej ciąży miałam dom tymczasowy dla kociaków i czasem było ich 8 i nigdy nie miałam toxo ;) Tak więc dziewczyny proszę nie powielajmy tych krzywdzących stereotypów bo później kociaki lądują na bruku bo pani w ciąży i boi się toxo...
Sorki ale to mój czuły punkt hehe


w5wqzbmhtbjgomj7.png

Nie nie ja broń Boże nie atakuje kotów. Sama swego czasu miałam 4 w domu i dwa które były wychodzące i tez nie chorowałam chodziło mi tylko zeby uważać wlasnie na odchody.


f2w3yx8dq2abbltu.png
 
Do góry