reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Czyli nie wolno ryb surowych, koty, mycie warzyw owoców itp


f2w3yx8dq2abbltu.png
Czyli przestrzegać zasad higieny, myć owoce i warzywa i nie wymieniać gołymi rękami żwirku w kuwecie. Koty można glaskac. Koty są fajne :)
 
hej dziewczyny. Nie wiem od czego zacząć ale będę mamą cieszę sie ale i jednoczenie martwię. Ostatnia miesiaczke miałam 12.12
2017. W pon ide do lekarza, mam nadzieję że będę już widzieć bijące serduszko. Kiedy dostaliście skierowanie na badania?

Hej :) ja też miałam ostatnią 12.12.
Miałam już robioną 3 bete, morfologię, toxo, glukozę, mocz a jutro usg :)


f2w3yx8dq2abbltu.png
 
reklama
hej dziewczyny. Nie wiem od czego zacząć ale będę mamą cieszę sie ale i jednoczenie martwię. Ostatnia miesiaczke miałam 12.12
2017. W pon ide do lekarza, mam nadzieję że będę już widzieć bijące serduszko. Kiedy dostaliście skierowanie na badania?
Gratulacje :) spokojnej ciąży :) na serduszko może być jeszcze za wcześnie, także nie przestrasz się, jeśli go jeszcze nie będzie :)
 
Do góry