reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

dziewczyny ! Poradzcie co mogę wziasc na suchy kaszel ? Coraz gorzej mnie męczy... A w szczególności przed zasnieciem

f2w3s65gbwsate8e.png

Mi syrop z czarnego bzu zawsze pomaga :)


0d1ygov361ofth5y.png
 
reklama
@Gosia0210 ja na Twoim etapie ciąży miałam tylko pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym i nic poza tym. Tydzień później był zarodek, 4mm bez widocznego serduszka. Serduszko zobaczyłam dopiero w 8t2d z OM!

No wiem wiem, wszystko jest mozliwe :) tylko zawsze mialam nadzieje mimo plamien i innych roznych dziwnych „niespodzianek” a konczylo sie jak konczylo :( no kurde skad te plamienia noo, przeciez biore 3x1 duphaston :(


*poza tym ten suwaczek juz mnie denerwuje, bo albo sie nie wyswietla w ogole albo sie zatrzymuje :p

 
Nie, poronilam juz kilka razy wczesniej. Na nhs zrobili mi usg tylko raz we wczesnej ciazy jak przyjechalam z plamieniem. A twoja pierwsza?


0d1ygov361ofth5y.png

Rozumiem. Mam coreczke -trzy latka i w koncu po prawie dwoch latach starania sie udalos sie zajsc w druga ciaze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki melduje się i ja już po wizycie na szczęście wszystko Okey kropek ładnie rośnie a ja cały czas nam mdłości chyba tylko przechodzą jak coś jem ale tez już nie wszystko mogę na kawę to już nawet patrzeć nie mogę :(
@karmelovelatte spełnienia marzen [emoji512]
Gosia Ziucia będzie dobrze ja wiem ze to tylko łatwo się mówi ale zleci trzeba wierzyć, na pewno jest po prostu za wcześnie i za tydzień wszystko już będzie Okey trzymam &&


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry