reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wybacz..Ale jak dla mnie trochę mało odpowiedzialna reakcja z jego strony..
Tak samo myślę... Ale cóż
..

f2w3s65gbwsate8e.png
 
reklama
nawet nie wiedziałam że takie testy istnieją.skad go masz?;)ja mam jutro wizyte u lekarza.troche wcześnie ale już byłam zapisana dużo dużo wcześniej.ogolnie umówieni byliśmy na monitoring cykli.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Juz patrzylam w necir. Ja w aptece obok swojego salonu dostałam jakiś taki
1516815959-589b42734a0e7f82-aaaaaa.jpeg


f2w3s65gbwsate8e.png
Wiesz to tak naprawdę nie jest ważne jaki test zrobisz. Jeśli wyjdzie pozytywny to każdy inny również wyjdzie tylko to ułatwienie że tu masz pokazane tygodnie więc nie musiałabyś iść na krew..wtedy może by do niego to doszło.. Ja kupiłam jeden w rozssmanie jakiś zwykły i w aptece też jakiś zwykły.. na obu była różna intensywność A były robione w tym samym czasie
 
Wiesz to tak naprawdę nie jest ważne jaki test zrobisz. Jeśli wyjdzie pozytywny to każdy inny również wyjdzie tylko to ułatwienie że tu masz pokazane tygodnie więc nie musiałabyś iść na krew..wtedy może by do niego to doszło.. Ja kupiłam jeden w rozssmanie jakiś zwykły i w aptece też jakiś zwykły.. na obu była różna intensywność A były robione w tym samym czasie
Czytalam na temat tego testu ze jakiś lewy jest. No nic jutro skocze na krew.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
reklama
Jej czuje sie fatalnie popołudniu zaczął bolec mnie brzuch nie jakos strasznie ale dokucza i plecy na dole jak na okres /(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry