reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ewa jedziemy do zakopanegoo chyba że mamy jakąś mamusię z zakopanego co nam przyśle
Noo kawelek drogi mam :D ale ojejku smaka mi narobilas takiego wielkiego ! [emoji14]

f2w3s65gbwsate8e.png
 
reklama
Uff jest fasolka!! Serduszko bylo widac nawet przez brzuch [emoji173]️

@Kasiulka9 Widzialam sie tylko z technikiem od usg. Dostalam informacje o wielkosci zarodka, itp., ale nie mam zaswiadczenia o ciazy. Ale ja bylam w miejscu robiacym tylko usg, nie w przychodni, wiec moze bedziesz miala cos wiecej :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
No to kochana jak najszybciej idź bo brzusio będzie rosnąć i dodatkowe obciążenie
Właśnie moja kuzynka miała rwę w ciąży pod koniec nie dawała rady nie mogła od początku chodzić do fizjoterapeuty bo miała ciążę zagrożona leżała kilka razy w szpitalu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co ja mam powiedzieć miałam wypadek miałam zwichnięte biodro połamane kości śródstopia, oraz miałam mieć operację biodra głupia byłam nie poszłam to było akurat jak 18 lat miałam kończyć, wtedy lekarz powiedział że nie urodzę naturalnie, a teraz dowiaduje się że to nie jest wskazanie do cesarki zgłupiałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nadrobilam zaległości od rana :) właśnie wróciłam z zakupów na mieście.
Co do bólów pleców czy pośladków to nic mi nie dolegalo więc się nie wypowiem. Do tej pory jedynie ze dwa razy poczułam lekko plecy. Mój mąż ma raz na rok ból barku, jednorazowe mocno chwyci i wtedy dostaje zastrzyk i puszcza, opowiadał że to tak jakby ktoś coś mocno wbijal.

Mam intymne pytanko co wy podkladacie-podpaski, wkładki czy nic?
Bo powiem Wam że do tej pory bylo sucho a teraz troszkę moczu zostaje na majtkach, może zacznę wkładki używać. Gdy się zachciewa :p i idę do łazienki to już trochę na majtkach jest :p
 
reklama
Ja miałam nastawiane kręgi szyjne nie wiem czy któraś miała Jezu to był ból

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam.. I kręgosłup też miałam nastawiany;)
Tym bardziej jak przyjeżdżam na godzinę góra 2 wszyscy siedzą w kuchni i wszyscy palą przecież tą godzinę można wytrzymac, jeżdżę tylko raz na dwa tygodnie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie.. sama palilam i nie potrafię takich ludzi zrozumieć..
 
Do góry