reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Spokojnie dziewczyny [emoji3] wszystko się okaże w praniu jak Ja to mówię. Ale na mój skromny rozum to nie powinno boleć. Dziękuję za wszystkie porady[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozmawiałam z ginem przed chwilą i on powiedział że masaż jak najbardziej. Wspomniał coś o rozulźnianiu mięśni. I jak najbardziej może to stosować kobieta w ciąży w pierwszym trymestrze.

Co do basenu to u mnie odpada bo Ja nie umiem pływać.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Kup sobie coś takiego i przykładaj dwa trzy razy dziennie oczywiście zimny
 

Załączniki

  • Screenshot_20180124-113503.png
    Screenshot_20180124-113503.png
    197,7 KB · Wyświetleń: 48
Spokojnie dziewczyny [emoji3] wszystko się okaże w praniu jak Ja to mówię. Ale na mój skromny rozum to nie powinno boleć. Dziękuję za wszystkie porady[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam zawsze się wolę przygotować na gorsze i w razie co być mile zaskoczona :laugh2:
 
Mój szwagier jest fizjoterapeuta, jego kojące dłonie już nie raz robiły mi takie aucia, że miałam ochotę go kopnąć w krocze :p ale za to po masażu dolegliwości ustępowały :) że szwagra się śmieje, że tak się przyzwyczaił do maltretowania bezzebnych hokeistów, ze kobiety już dotknąć nie potrafi :p (jest fizjoterapeuta drużyny hokejowej) :p
 
Dobra dziewczyny ja się nie kłócę, z wykształcenia jestem masażystą, pracowałam niestety tylko dwa lata w zawodzie niestety nie ma etatu skończyłam w spożywczym, ale zawsze przed rehabilitacją masowałam pacjentów dla lepszego efektu rehabilitacji, przeważnie każda osoba czy z rwą ramienną czy kulszową jeżeli byla w remisji miała zlecony masaz

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja też się nie kłócę :) chcialam tylko uprzedzić @Ewarut :) żeby się nie nastawila na relaks u fizjoterapeuty :) jestem stała klientka i siostra jednego z nich i jedyny bezbolesny masaż uświadczyłam w salonie kosmetycznym :) u fizjoterapeuty nigdy nic przyjemnego mnie nie spotkało [emoji14] ale efekty są zadowalające!

f2w3csqvilsnamac.png
 
Mój szwagier jest fizjoterapeuta, jego kojące dłonie już nie raz robiły mi takie aucia, że miałam ochotę go kopnąć w krocze [emoji14] ale za to po masażu dolegliwości ustępowały :) że szwagra się śmieje, że tak się przyzwyczaił do maltretowania bezzebnych hokeistów, ze kobiety już dotknąć nie potrafi [emoji14] (jest fizjoterapeuta drużyny hokejowej) :p
Ja miałam nastawiane kręgi szyjne nie wiem czy któraś miała Jezu to był ból

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram! Jak nie odpowiada co ktoś robi w swoim domu - pali papierosy, śpi ze zwierzętami, chodzi w butach, utrzymuje temperaturę 28st czy cokolwiek innego to po prostu nie chodzi się w gości do tego kogoś. U siebie w domu samemu ustalamy zasady i to odwiedzający muszą ich przestrzegać, jeśli im nie odpowiada to niech nie przychodzą. To każdego indywidualna sprawa nasza bo nie palimy a ich bo palą :)
Jeśli moi teściowie by palili w domu to ograniczyla bym kontakt do minimum.. z dzieckiem również;)
 
Teraz jak dzwoniłam umówić się przedstawiłam sytuacje to powiedział oczywiście masaż i powiedziałam że jestem w ciąży. Powiedział ,że to konieczne bo nie przechodzę ciąży tylko może mnie to położyć do łóżka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No to kochana jak najszybciej idź bo brzusio będzie rosnąć i dodatkowe obciążenie
 
reklama
Jeśli moi teściowie by palili w domu to ograniczyla bym kontakt do minimum.. z dzieckiem również;)
Tym bardziej jak przyjeżdżam na godzinę góra 2 wszyscy siedzą w kuchni i wszyscy palą przecież tą godzinę można wytrzymac, jeżdżę tylko raz na dwa tygodnie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry