reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@cheetah gratulacje :D dawaj fote, ostatnio hobbystycznie oglądam zdjęcia USG [emoji14]
Co do jedzenia, to ja właśnie wciskam w siebie pierwszy posiłek - bułkę z masłem.
A USG genetyczne już mam umówione, nie mogę się doczekać :D jeszcze niecały miesiąc :D
Ja mam na 1 marca [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny masaż nie ma boleć i nie ma być rządnych odczynów, po drugie masaż w ciąży wygląda troche inaczej niż masaż klasyczny

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
Powiem szczerze że się wystraszyłam. Pójdę tam pod strachem a jak wrócę to powiem czy bolało.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem szczerze że się wystraszyłam. Pójdę tam pod strachem a jak wrócę to powiem czy bolało.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma czego ciąża nie jest przeciwwskazaniem do masażu jeżeli jest fizjologiczna bez zagrożeń. Fizjoterapeuta poinformowany o ciąży będzie wiedzieć co ma robić, pewnie będzie to masaż zmniejszający napięcie mięśniowe

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
Mój organizm chyba potrzebuje nabialu bo przed ciaza nie jadlam prawie w ogole, a teraz sery biale żółte, mleko, wszystko oprocz jogurtów wchodzi; -)

Co do kawy to mnie nie odrzuca i pije ale z reguly kończy sie na kilku lykach albo polowie kubka, a dzisiaj wymyślilam ze do pączka rownie dobrze smakuje mleko z miodem i masłem; -)
@Ewarut mi od wczoraj dokuczają tez plecy tzn moze bardziej tak od kosci boodrowej6 wszystko promieniuje, jak chodzę to mam takie momenty ostrego bólu ktory zatrzymuje, wiec to chyba niestety rwa..bede tez kosnsultowac z moja ginekolog za tydzień

@mrrrr najgorzej właśnie z kosmetykami bo nie masz na etykietkach napisane czy mozna sie smarować w ciąży czy nie.. powinno byc obowiazkowe;-) tak jak z glutenem ;-)

@cheetach gratulacje[emoji173] [emoji6]

Dziewczyny chore i opiekujace się trzymajcie sie cieplo, ja dostalam dalsze 3dni L4 i zalecenie nebulizacji, ponoc przy dZieciach sie przydaje wiec kupilam osprzęt i zaczynam przygodę..
 
Mnie sie wydaje ze kazdy normalny czlowiek powinnien wiedziec ze przy kobiecie w ciaży sie nie pali i tyle, nie uwazam ze to paranoja. Podejrzewa ze w pomieszczeniu w ktorym palom np dwie osoby jest duzo wieksze stezenie substancji trujacych niz w powietrzy. Zawsze osoba palaca moze wyjsc do innego pomieszczenia otworzyc okno i palic w oknie jak nie chce wychodzic na dwor albo wyjsc na klatke schodowa czy do piwnicy itp

Ja palilam i zawsze potrafilam uszanowac osoby niepalacych, jezeli nie zyczyly sobie by przynich palic, nie bylo dla mnie problemu, zawsze wychodzilam albo po prostu powstrzymywalam sie przed palenie a tym bardziej przy kobiecie w ciazy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Nie ma czego ciąża nie jest przeciwwskazaniem do masażu jeżeli jest fizjologiczna bez zagrożeń. Fizjoterapeuta poinformowany o ciąży będzie wiedzieć co ma robić, pewnie będzie to masaż zmniejszający napięcie mięśniowe

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
Teraz jak dzwoniłam umówić się przedstawiłam sytuacje to powiedział oczywiście masaż i powiedziałam że jestem w ciąży. Powiedział ,że to konieczne bo nie przechodzę ciąży tylko może mnie to położyć do łóżka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz jak dzwoniłam umówić się przedstawiłam sytuacje to powiedział oczywiście masaż i powiedziałam że jestem w ciąży. Powiedział ,że to konieczne bo nie przechodzę ciąży tylko może mnie to położyć do łóżka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko nie pamiętam czy można wykonywać masaż w pierwszym trymestrze, zaraz sprawdzę powinnam mieć gdzieś notatki

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
O matko[emoji33] A Ty też chodziłaś jak byłaś w ciąży?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie.. Ja chodziłam przed ciaza byłam i u fizjoterapeuty i u chiropraktora.. W uk niestety nie dają tych zasrzykow co w pl. Pan mnie pocieszyć mówiąc że to jest nieuleczalne w 100% ;/
Nie wiem czy kiedyś chodziłas ale każdy masaż leczniczy boli ;)
 
Do góry