reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja jednak wyznaję podstawowe zasady kultury i w domu, w którym się pali, a ja jestem gościem, to ja ewentualnie wychodzę, a nie domownicy...No naprawdę, nie popadajmy w paranoję. Moi rodzice i teściowie palą. Jak raz na jakiś czas powdycham dym, to świat się nie zawali. Nasz dom jest od dymu wolny. Ani ja, ani mój mąż nie palimy, goście palą w kuchni przy otwartym oknie jak jest zimno i jest to dla mnie coś normalnego. Nie zamierzam wyrzucać ludzi na balkon w mróz.
Smog w wielkim mieście w jakim mieszkam robi takie samo spustoszenie i zagraża maleństwu w takim samym stopniu.

Cheetah gratulacje :)!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram! Jak nie odpowiada co ktoś robi w swoim domu - pali papierosy, śpi ze zwierzętami, chodzi w butach, utrzymuje temperaturę 28st czy cokolwiek innego to po prostu nie chodzi się w gości do tego kogoś. U siebie w domu samemu ustalamy zasady i to odwiedzający muszą ich przestrzegać, jeśli im nie odpowiada to niech nie przychodzą. To każdego indywidualna sprawa nasza bo nie palimy a ich bo palą :)
 
reklama
Nie nie.. Ja chodziłam przed ciaza byłam i u fizjoterapeuty i u chiropraktora.. W uk niestety nie dają tych zasrzykow co w pl. Pan mnie pocieszyć mówiąc że to jest nieuleczalne w 100% ;/
Nie wiem czy kiedyś chodziłas ale każdy masaż leczniczy boli ;)
Nigdy nie byłam na czymś takim ,ani u takiego specjalisty. Osobiście dla mnie to nowość.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdy nie byłam na czymś takim ,ani u takiego specjalisty. Osobiście dla mnie to nowość.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Owszem masaż boli mamy różne napięcia mięśniowe, czy bolące przeciążone przyczepy mięśni zależy co i jak

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny masaż nie ma boleć i nie ma być rządnych odczynów, po drugie masaż w ciąży wygląda troche inaczej niż masaż klasyczny

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
Nie wiem z której strony to znasz. Ja znam to od strony osoby która była masowana. Rwa kulszowa boli i bez masażu A jeśli ktoś Ci dodatkowo próbuje to miejsce rozmasowac to boli jeszcze bardziej l.. Nie ma na to siły.. Nie jest to coś czego nie poczujesz albo będzie przyjemne
 
Nie znam się na tym ale dla mnie to trochę coś nie tak jeśli to ma być bolesne. Ja nie idę na nastawianie kręgów tylko masaż moim zdaniem to powinien być rozluźniający mięśnie w okolicy bolącego miejsca.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem z której strony to znasz. Ja znam to od strony osoby która była masowana. Rwa kulszowa boli i bez masażu A jeśli ktoś Ci dodatkowo próbuje to miejsce rozmasowac to boli jeszcze bardziej l.. Nie ma na to siły.. Nie jest to coś czego nie poczujesz albo będzie przyjemne
Owszem boli przecież to rwa, tylko nie można masować rwy w remisji bo można tylko zaszkodzić, a jak cię boli to starasz się odciążać kręgosłup dlatego bolą również inne partie mięśni bo są przeciążone

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff jest fasolka!! Serduszko bylo widac nawet przez brzuch [emoji173]️

@Kasiulka9 Widzialam sie tylko z technikiem od usg. Dostalam informacje o wielkosci zarodka, itp., ale nie mam zaswiadczenia o ciazy. Ale ja bylam w miejscu robiacym tylko usg, nie w przychodni, wiec moze bedziesz miala cos wiecej :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Uff jest fasolka!! Serduszko bylo widac nawet przez brzuch [emoji173]️

@Kasiulka9 Widzialam sie tylko z technikiem od usg. Dostalam informacje o wielkosci zarodka, itp., ale nie mam zaswiadczenia o ciazy. Ale ja bylam w miejscu robiacym tylko usg, nie w przychodni, wiec moze bedziesz miala cos wiecej :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry