reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mnie tez nastraszylyscie. Ja mialam taki jeden wieczor. Bolaly ledzwia, miednica i nogi mi zdretwialy. Juz najgorsze sobie wyobrazalam. Wzielam nospe i poszlam spac. Rano jakby nigdy nic. Oczywiscie wspomne o tym ginowi na wizycie.

Czy ktoras . Was byla przewiana w ciazy?
Boli kark i cala lewa reka. Nie moge jej podniesc. nawet jak pisze teraz to sprawia bol :( prawie nie spalam. A zaraz musze jechac na przedstawienie do starszaka. Czy mozna czyms smarowac?? :(
Nie bardzo w pierwszym trymestrze. Większość tych mazideł bazuje na ibuprofenie, który przenika przez skórę, a ten nie jest wskazany w początkowej fazie ciąży. Może jakieś ziołowe maści? Spytaj w aptece, co mogą Ci bezpiecznego polecić.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!

Ewarut, ja nie miałam nigdy rwy, ale całą ciążę z synem bolał mnie krzyż, w trzecim trymestrze już na maksa i ból promieniował na pośladek i nogę. Ledwo człapałam. Teraz też krzyż czuję, czasem boli.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak bol jest w okolicy bioder i ledzwi to moze byc tez dla tego ze macica rosnie, wszystko sie rozciaga itd. Ale pewnia @Ewaru sprawdz to bo moze rzeczywiscie byc rwa kulszowa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mrrr no mi się ciężko chodzi zaczynam mieć wrażenie ,że kuleje na prawą nogę. No nic pogadam z lekarzem i fizjoterapeuta.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kawę pije teraz jakoś raz na tydzień, mniej wiecej tak często zapach kawy mnie nie odrzuca.
@mrrrr pełno świństwa wokół nas, ale w dużej mierze nie jesteśmy w stanie tego uniknąć, niestety. W naszych czasach nawet oddychanie jest niebezpieczne, bo smog robi nam z płuc hiroszime.
 
Jeżeli występują drętwienia to ewidentnie zmiany w kręgosłupie, ból promieniujący do nogi i pośladka również

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jeszcze do tego wiem ze mój nie przyjmie wiadomości o ciąży dobrze.. Podgaduje do niego o tym to on negatywnie nastawiony :(

f2w3s65gbwsate8e.png

Nie martw sie. Co innego jest jak sie mowi o tym hipotetycznie a co innego jak powiesz ze jestes w ciazy. Moze pierwsza reakcja nie bedzie super pozytywna bo pewnie bedzie szok ale pozniej sie z tym oswoi i sie ucieszy zobaczysz [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kawę pije teraz jakoś raz na tydzień, mniej wiecej tak często zapach kawy mnie nie odrzuca.
@mrrrr pełno świństwa wokół nas, ale w dużej mierze nie jesteśmy w stanie tego uniknąć, niestety. W naszych czasach nawet oddychanie jest niebezpieczne, bo smog robi nam z płuc hiroszime.

Dokladnie, wszystkiego nie da sie uniknac[emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jeszcze do tego wiem ze mój nie przyjmie wiadomości o ciąży dobrze.. Podgaduje do niego o tym to on negatywnie nastawiony :(

f2w3s65gbwsate8e.png
Mój cały czas mówił że na dziecko mamy czas, ja chciałam on nie, to się pogodziłam mówię mu że od października wracam na studia chce wrócić do pracy w zawodzie i miesiąc później jestem w ciąży, byłam w szoku ale chciałam dzidzia, mój przyjął to z bananem na twarzy oficjalnie nie planowaliśmy, ale nie jestem pewna jak z jego strony [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie, wszystkiego nie da sie uniknac[emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też się zgadzam rzuciłam fajki ale mój mąż pali, teściowie palą więc jak do nich jadę to w domu pełno dymu, co z tego że rzuciłam jak dalej wdycham te opary a im nie pomoże gadać [emoji19]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też się zgadzam rzuciłam fajki ale mój mąż pali, teściowie palą więc jak do nich jadę to w domu pełno dymu, co z tego że rzuciłam jak dalej wdycham te opary a im nie pomoże gadać [emoji19]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Pala przy Tobie? Moj maz tez pali ale wychodzi na zewnatrz a i tak jak przychodzi i czuje ten smrod to od razu mnie mdli



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry