reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No też mi pasują,a dziś marzę o oscypkach
O jezzuuu oscypka z zurawinka i ja bym zjadła... Mniammm ..

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Właśnie czytam o tym. U mnie i tak cesarka raczej będzie bo pierwsza była cesarka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,ale pedzicie z tymi wpisami. Nie nadazam,a nie mam tyle czasu,zeby chociaz raz dziennie,ale codziennie zajrzec...
Sprobuje Was nadrobic. Poki co chcialam tylko sie pochwalic,ze tatus zostal poinformowany,ze bedzie kolejna dzidzia i mimo moich obaw bardzo dobrze to przyjal. Owszem byl w szoku,ale otrzasnal sie z niego chyba szybciej niz ja...bo ja nadal jakos nie do konca sie oswoilam z taka zmiana.
Zapisalam sie tez na wizyte do lekarza razem z usg i mam nadzieje,ze uslysze serduszko malenstwa. Wizyta w polowie lutego dopiero,wiec musze jakos sie uzbroic w cierpliwosc. I dopiero potem chcemy powiedziec rodzinie i znajomym.
Trzymajcie sie dziewczyny,zdrowka zycze,bo sama jestem mocno przeziebiona i walcze :-)
 
Mnie tez nastraszylyscie. Ja mialam taki jeden wieczor. Bolaly ledzwia, miednica i nogi mi zdretwialy. Juz najgorsze sobie wyobrazalam. Wzielam nospe i poszlam spac. Rano jakby nigdy nic. Oczywiscie wspomne o tym ginowi na wizycie.

Czy ktoras . Was byla przewiana w ciazy?
Boli kark i cala lewa reka. Nie moge jej podniesc. nawet jak pisze teraz to sprawia bol :( prawie nie spalam. A zaraz musze jechac na przedstawienie do starszaka. Czy mozna czyms smarowac?? :(
 
@Ewarut dokladnie teraz nie pamietam ale w krzyzu strasznie mnie bolało. Niestety mam taka prace ze musze sie schylac i dzwigac wiec wydaje mi sie ze przed ciaza nadwyrezylam kregoslup i dlatego mialam takie bole. Pamietam ze po pracy musialm polezec troche zeby mi ten bol minal

@Mrs_M powdzenia. Trzymam kciuki

@Paulina_wrzesień12 w szpital przynajmniej sobie polezysz, odpoczniesz i w razie czego to jesteś na miejscu. Dobrze zrobilas ze pojechala na izbe, nie ma co czekac na wizyte u swojego ginekologa (nie wazne jaki jest dobry) tylko jak cos sie dzieje to od razu do szpitala.

Jeszcze odnosie tej kawy. Ja naczytalam sie ze kofeina ma bradzo zly wplyw na plod i dozwolony jest jeden kubek kawy dziennie. Oczywisce kazdy robi jak uwaza. Tak samo jest z herbata, nie powinno sie pic normalnej, czarnej herbaty bo tez zawiera kofeine. Ja jak pisalam wczesniej pije bezkofeinowa ktora zawiera troche kofeiny i tak ale pije z jednej lyzeczki i dodaje mleka. Chce mi sie kawy, nie zeby mnie pobudzila ale mam ochote ze wzgledu na smak. Herbate tez pije raz dziennie i tez bezkofeinowa.

A tak w ogole jak sie poczyta co kobieta w ciazy nie moze eh lista jest dluga. Nawet kosmetyki, te ktore uzywamy na codzien zawieraja jakoms substancje ktora przenika do plodu i jest niebezpieczna. Np. Antyperspirant zawieraja aluminium ktore przenika do malenstwa ehhh jak tu zyc tyle tego dziadostwa jest wszedzie [emoji45]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry