reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam przyrost 141% wiec też na moje oko duży chyba :/ niby mówią że minimum ma być 66% ale górnej granicy nie znalazłam


f2w3yx8dq2abbltu.png
Jutro idę do lekarza i zapytam czy duże przyrosty bety mają jakieś znaczenie i dam znać ;)
 
reklama
uważam właśnie tak samo!potrzebowałam takiej opinii!dziękuję:* wogole to ciekawa jestem reakcji lekarza jak go poprosze o to drugie zaświadczenie.to że jestem w ciąży.ok!jest to dla mnie zrozumiałe.natomiast takie zaświadczenie że mogę pracować jest bez sensu.. bo tak jak piszesz.dzisiaj mogę a jutro już kto to wie...

c55f0dw4ay49a7ki.png
Dokładnie :-) i nie bój się powiedzieć o tym wprost szefowi, że Twój stan jest teraz wyjątkowy i musisz dbać już nie tylko o siebie. Ja mam mdłości, senność i lekkie rozkojarzenie dlatego nie chce za wszelką cenę nikomu niczego udowadniać. Nie startujemy do miana pracownika roku :-) jak to powiedziała moja doświadczona koleżanka "jeżeli nie daj Bóg stanie się coś złego przez to że nie chciałaś świadomie wyhamować to nikt Ciebie nawet nie poklepie po ramieniu". I to mnie otrzeźwiło. Szefowa ma świadomość że mogę w każdej chwili zwolnić się do domu oraz że prawdopodobnie czeka mnie L4 od lutego. Jeszcze parę tygodni temu wyprułabym sobie żyły a teraz po prostu mam inny punkt #1 na liście priorytetów :-)

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dziewczyny miałam taką ochotę na zupę jarzynową krem ale tak wielką, że nie mogłam doczekać się powrotu do domu i już widziałam ja na swoim talerzu z małą łyżeczka śmietanki. Właśnie wietrzę mieszkanie, głównie sypialnię ponieważ mam wrażenie, że zaraz zwymiotuję od zapachu mojej "wymarzonej" zupki SZALEŃSTWO [emoji16]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dokładnie :-) i nie bój się powiedzieć o tym wprost szefowi, że Twój stan jest teraz wyjątkowy i musisz dbać już nie tylko o siebie. Ja mam mdłości, senność i lekkie rozkojarzenie dlatego nie chce za wszelką cenę nikomu niczego udowadniać. Nie startujemy do miana pracownika roku :-) jak to powiedziała moja doświadczona koleżanka "jeżeli nie daj Bóg stanie się coś złego przez to że nie chciałaś świadomie wyhamować to nikt Ciebie nawet nie poklepie po ramieniu". I to mnie otrzeźwiło. Szefowa ma świadomość że mogę w każdej chwili zwolnić się do domu oraz że prawdopodobnie czeka mnie L4 od lutego. Jeszcze parę tygodni temu wyprułabym sobie żyły a teraz po prostu mam inny punkt #1 na liście priorytetów :-)

gannvfxm7rdcfbwj.png
No masz rację,ja zamierzam jutro powiedzieć w pracy,ale mam stress
 
Dokładnie :-) i nie bój się powiedzieć o tym wprost szefowi, że Twój stan jest teraz wyjątkowy i musisz dbać już nie tylko o siebie. Ja mam mdłości, senność i lekkie rozkojarzenie dlatego nie chce za wszelką cenę nikomu niczego udowadniać. Nie startujemy do miana pracownika roku :-) jak to powiedziała moja doświadczona koleżanka "jeżeli nie daj Bóg stanie się coś złego przez to że nie chciałaś świadomie wyhamować to nikt Ciebie nawet nie poklepie po ramieniu". I to mnie otrzeźwiło. Szefowa ma świadomość że mogę w każdej chwili zwolnić się do domu oraz że prawdopodobnie czeka mnie L4 od lutego. Jeszcze parę tygodni temu wyprułabym sobie żyły a teraz po prostu mam inny punkt #1 na liście priorytetów :-)

gannvfxm7rdcfbwj.png
masz całkowitą rację!!!!

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry