reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny macie jakieś objawy. Bo ja jestem strasznie rozdrażniona . mojego czrpiam się o byle gowno. A najlepsze ze on jeszcze nie wie. I mówi do mnie : a Ty e ciąży czy co bo się czepiasz. Raz cukierkowata a raz wiedźma ... :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niektóre z nas maja, inne nie :)
Ważne żeby ciąża się pięknie rozwijała :)

Ja mam cały czas dwa objawy- ból piersi zwłaszcza na wieczór i klucia w brzuchu co jakiś czas.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, od tygodnia wiem że jestem w ciąży. Staraliśmy się z Mężem rok.
Mam do Was pytanie czy myslicie ze z moimi wynikami BHCG jest wszystko ok?
17.01- wynik 26
19.01- wynik 98
 
Jeśli chodzi o moje objawy to w porownaniu do po przedniej ciąży ( mam 3 letnia corke ) to moge powiedziec ze w zasadzie nie czuje ze jestem w ciazy. Oczywiscie mam wiekszy apetyt i musze czesciej jesc i szybciej czuje sie zmeczona a tak poza tym to mam obolale piersi. Naszczescie mdlosci nie miewam , czasami tylko zrobi mi sie na chwile niedobrze.
W poprzedniej ciazy mdlosci mialam od rana do wieczora i od samego poczatku bolal mnie kregoslup i podbrzusze...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O to super! Kiedy sie dowiedzialas? Bo ja 12 w piatek


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zrobiłam test 8 czyli 4 dni przed @ i cień cienia a 3 dni przed @ zrobiłam pierwszą Betę :) potem z dnia na Dzień coraz bardziej widoczna kreska :)
W czwartek mam USG


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, od tygodnia wiem że jestem w ciąży. Staraliśmy się z Mężem rok.
Mam do Was pytanie czy myslicie ze z moimi wynikami BHCG jest wszystko ok?
17.01- wynik 26
19.01- wynik 98
Witaj!
To dopiero początki ale rośnie :) Mój mąż liczył mi betę hcg, gdy mu powiedzialam Twoja mówi że rośnie w normie :) Także dbaj o siebie i powodzenia!!!
 
Jak teraz juz strace ciaze, (a niestety tak czuje), chociaz staram wyprzec z siebie te mysli, bo jest praktycznie to samo co w dwoch poprzednich, to trace nadzieje ze jeszcze kiedykolwiek mi sie uda :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gosią, byłam tutaj na forum z dziewczyną, po 8 poronieniach. W końcu po in vitro urodziła zdrowego chlopaka. Tak że nie trac nadzieje
 
Ja tez mam wieczorowe mdłości i teraz razczej, kiedy jestem głodna.
Jutro o 10 mam w końcu wizytę, mam nadzieje ze będzie ok (7tyd 2 dni).
@Dee_, super ze corka tak fajnie reaguje na wiesc o rodzeństwie. Mój 2 latek to nie bardzo kumam jeszcze, jak nawet coś mowie mu o dzidzi
 
@cheetah moja córka za miesiąc będzie miała 6 lat więc już bardziej kumata

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
reklama
Do góry