reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mojemu się dziś dostało bo nie chciał mnie do galerii zawieść a u mnie -11 dziś brr... A jeszcze rodzeństwo młodsze jest u mnie na feriach. Walbelam Focha zabralam dzieciaków i poszlismy. A on do mnie : czy Ty jesteś zła.. Przeciw nie masz za co [emoji1] a ja w myślach żebyś Ty wiedział czemu mam takie wahania .. Poczekam jeszcze kilka dni mu powiem... Bo chłop ze mną wkrótce nie wytrzyma.

I chyba zaraz skoczek do apteki zrobię drugi testy :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko kup innej firmy najlepiej;)
 
reklama
Dziewczyny a jaki magnez bierzecie?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Ewarut ja biore tylko kwas foliowy. W poprzedniej ciazy ginekolog powiedziala ze nie powinno przyjmnowac sie nic dodatkowo do 12 tygodnia, chyba ze takie jest zalecenie lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*eve25, witaj :)! Spokojnie, zadzwoń najlepiej jak masz swojego ginekologa i zapytaj kiedy chce Cię widzieć. Tak najsenaowniej chyba.
A odcieniem na teście to już w ogóle się nie stresuj, bo po pierwsze różne są testy, a po drugie różne każda z nas ma stężenia HCG dla poszczególnych tygodni. Jednej wyjdzie zajebiście bordowa krecha w 35 DC, innej bladoróżowa, a będą na tym samym etapie zdrowej ciąży. Nie jesteśmy na szczęście z taśmy :)

Co do plamień, to ja uważam, że z tymi wczesnymi, nawet jak zwiastują poronienie, niewiele możemy zrobić...Smutna prawda jest taka, że większość wad genetycznych ujawnia się do tego 9tc i wiele ciąż ulega samoistnemu poronieniu, bo dzieciaczki byłyby chore. Ja uważam, że Angole trochę racji w tym swoim oschłym racjonaliźmie mają. Co nie znaczy, że bym np. w 8 TC nie jechała na izbę z czerwonym plamieniem...Ale już w 4 czy 5 TC na pewno nie. Spóźniona miesiączka. Chyba, że faktycznie byłabym pod ścisłą kontrolą gina, miała problemy tarczycowe, albo inne hormonalne, była po kilku stratach itd. To już sytuacja zupełnie inna i wtedy każde, nawet wczesne plamienie to alarm.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic dodać nic ująć,identycznie mój gin mówi,mi jak w czwartym tyg.poleciała ciąża,to właśnie mówił że najprawdopodobniej było z jakąś wadą genetyczną i samoistnie organizm się oczyścił
 
Dziewczyny a jak się robi te suwaczki ? Bo próbuje zrobić na str suwczki.pl ale wyskakuje mi cały czas termin juz minął...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę wesprzyjcie trochę... maluch chory na antybiotykach o czym już Wam pisałam. Dzisiejsza noc to apogeum: pobudki co 2h (22, 00, 2, 4, 6) po obudzeniu 30min ssania piersi a potem godzina płaczu i wicia się. W jednym kawałku spałam 30min, ehhh. Wczoraj i dzisiaj od rana akceptowane są tylko moje ręce - odłożony zanosi się, drzemki na mnie, nie obok. Nie wiem jak dać radę [emoji22] nie jem, nie pije, nie korzystam z toalety przez 10-11h zanim mąż nie wraca z pracy... nie mogę się zdrzemnać, no nic nie mogę i mam dość. Piersi podczas karmienia tak bolą, że płaczę, potem ogromne kłucie brzucha- jakiś kosmos ostatnie kilka dni- nie wyrabiam [emoji24][emoji24][emoji24]
kurcze współczuje.... :( a mąż nie może sobie wziąć wolnego na parę dni żeby Cię odciążyć? albo ktos z rodziny...
 
reklama
Do góry