reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobra dziewczyny to jaki obiad macie dziś??? Zmiana tematu na lżejszy[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mieszkam z tesciami. Teściowa dziś zrobiła kotlecik z ryżem i świetna marcheweczka. A zupka to Pomidorowa z ryżem.
Uwielbiam gotować ale ona mnie nieraz wyprzedza.
 
Ja jadę do mamy i zostaje tam na noc. Mój narzeczony pracuje do 22, a ja sama z chora córka oszaleję. Dlatego zbieram skrzata i jadę do matuli :)
 
Zośka Tośka może pijesz wodę gazowaną od tego często kobiety mają wzdęcia.

StarAnia- zapraszam[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O ja też mam smaka na mizzerie..w ogóle fajnie ze piszecie o tych obiadkach bo mam juz tyle pomysłów na ten tydzień, najchętniej takie klasyczne schabowy, ziemniaki jakis dodatek; )

Co do plamien to indywidualna sprawa, bo kazda z nas jest inna więc z wlasnym ginekologiem trzeba porozmawiać o ryzyku i sposobach doraznego postepowania jakby co.
 
Do góry