reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Każde plamienie w ciąży trzeba skonsultować nie wolno bagatelizować nawet te drobne jak mi to lekarz mówił że każde plamienie jest ryzyko poronienia.Ja wiem że nie popadać paranoje ale nikt nie zrozumie jak ktoś nie straci ciążę każda jedna plamka jest strach nie życzę najgorszemu wrogowi takiego przeżycia ja mam dwa poronienia wiem teraz jak zobaczyłam jasna krew na papierze był strach i panika od razu telefon do lekarza a doktor do szpitala trzeba jechać.Wiem że może mnie zlinczujecie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzicie dziewczyny. Każda ma inne podejście. Ja mam takie A nie inne..Tak samo jestem przeciwna całkowitemu zakazowi aborcji.
@Gosia0210 myśl pozytywnie.. będzie dobrze
 
reklama
Do góry