reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Każde plamienie w ciąży trzeba skonsultować nie wolno bagatelizować nawet te drobne jak mi to lekarz mówił że każde plamienie jest ryzyko poronienia.Ja wiem że nie popadać paranoje ale nikt nie zrozumie jak ktoś nie straci ciążę każda jedna plamka jest strach nie życzę najgorszemu wrogowi takiego przeżycia ja mam dwa poronienia wiem teraz jak zobaczyłam jasna krew na papierze był strach i panika od razu telefon do lekarza a doktor do szpitala trzeba jechać.Wiem że może mnie zlinczujecie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Słuchaj ja nie plamiłam ale lekarka wczoraj mi powiedziała że gdyby coś miało takiego miejsce to IP. Lekarz chyba wie co mówi także doskonale cię rozumiem ja też martwię się o swoje dzieciątko

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj konsultowałam się z drugim lekarzem właśnie ze względu na plamienia. U mnie to czasem nie małe plamki tylko spore smugi, ale wszystko w odcieniach brązu nie ma żywej czerwonej krwi. Zbadał mnie i fizycznie wszystko w najlepszym porządku więc stwierdził, że nie ma pojęcia dlaczego plamie. Nic się nie odkleja nie mam nadżerki, ani nic złego z macicą się nie dzieje. Leki sprawdził powiedział że są bardzo dobrze dobrane. Za dwa tygodnie idę na kolejną wizytę.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każde plamienie w ciąży trzeba skonsultować nie wolno bagatelizować nawet te drobne jak mi to lekarz mówił że każde plamienie jest ryzyko poronienia.Ja wiem że nie popadać paranoje ale nikt nie zrozumie jak ktoś nie straci ciążę każda jedna plamka jest strach nie życzę najgorszemu wrogowi takiego przeżycia ja mam dwa poronienia wiem teraz jak zobaczyłam jasna krew na papierze był strach i panika od razu telefon do lekarza a doktor do szpitala trzeba jechać.Wiem że może mnie zlinczujecie
Dlaczego zlinczujecie????czysta krew to bez dyskusji IP,ale jeśli są to ciemne uprawy bez śladu krwi,to jest raczej normalny objaw,ale każdy robi jak uważa,wyrazić każdy może swoje zdanie,doświadczenie
Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do aborcji to uważam ,że nie rząd powinien o tym decydować. To nasza decyzja czy chcemy czy nie aborcji.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do aborcji to jestem zdania że to powinien być wybór każdej kobiety.Jeśli jakaś kobieta nie chce dziecka to i tak się go pozbywa stale się słyszy w telewizji że znaleziono martwego noworodka w lesie czy na śmietniku .
 
ja mam odnośnie aborcji zupełnie inne zdanie jak Wy, zabicie człowieka to zabicie człowieka, niezależnie ile ma dni, tygodni itp.
Niemniej jednak nie wiem czy jest sens tu o tym pisać, bo jeszcze nam wszystkim ciśnienie skoczy, a po co w ciąży sobie szkodzić :D
 
reklama
Dokładnie, zmieńmy temat.
Co odczuwacie przy siku? :D
Ja Wam powiem, że nie czuję bólu czy coś złego, tylko czuje jakbym miała malutki kamień albo poprostu coś w środku :)
 
Do góry