reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej, ale mnie dziś zmęczenie wzięło, wychodzi kilka ostatnich dni. Na razie tylko zaprowadziłam Młodego do przedszkola i zrobiłam śniadanie, nic więcej nie chce mi się robić :/
 
reklama
Witam się w nowym tygodniu :) ten tydzień samych wizyt :)
Dziś usg piersi we wtorek beta w czwartek usg kropeczki mam nadzieje, że będzie już widać :) w czwartek rownież badania toxoplazmoza, morfologia, mocz, grupa krwi itp a w sobotę ze wszystkimi wynikami wizyta u ginekologa i jak bedzie wszystko w porządku to zakładamy kartę :)
Tydzień lekkich stresów mnie czeka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja właśnie u dentysty siedzę zaraz zejdę na zawał :( jeszcze bez znieczulenia trzeba te zeby teraz robić :( wam tez gin kazał wszystkie żeby teraz zrobić ?
 
Miałyście albo słyszeliście o takim bólu, centralnie na dole, ale taki jakbyście z kopa tam dostały [emoji23]? Tak jakby w te kość.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Ja właśnie u dentysty siedzę zaraz zejdę na zawał :( jeszcze bez znieczulenia trzeba te zeby teraz robić :( wam tez gin kazał wszystkie żeby teraz zrobić ?
Są znieczulenia dla kobiet w ciąży, ja w poprzedniej często bywałam u dentysty i tylko z znieczuleniem bo inaczej nie dałabym rady wytrzymać.
 
Do góry