reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak już się chwalimy :D
4 t.c.
IMG_20180119_084902.jpg


I 8t.c. (zaczęty 9)
IMG_20180119_084814.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180119_084902.jpg
    IMG_20180119_084902.jpg
    139 KB · Wyświetleń: 450
  • IMG_20180119_084814.jpg
    IMG_20180119_084814.jpg
    210 KB · Wyświetleń: 468
reklama
@Ewarut to dopiero początek naszych "brzuszkowych zdjęć" - nie masz za co przepraszać ;)

@nata$za88 bardzo mi przykro

@Paulina_wrzesień12 ja to widzę trochę inaczej. Sama napisałaś, że mieszają się w nas różne uczucia strachu i radości - forum jest po to zeby się tym wszystkim podzielic. Ja sama mimo ze to moja pierwsza ciąża jestem straszną panikarą. A tutaj zawsze znajdę wsparcie kobiet ktore być może czują podobnie. To że piszemy o naszych obawach uważam za dobre, bo nie gryzę się z tym w samotności. I nie zauważyłam żeby, którakolwiek z dziewczyn po stracie zasugerowała mi coś negatywnego, wręcz przeciwnie :) ja ze swojej ciąży bardzo się cieszę, wierzę że będzie dobrze - ale czasem mam takie dni jak wczoraj że mnie łapie ta druga strona medalu. Maznę sobie wtedy posta na forum i jakoś lepiej mi się żyje ;)
 
Ja też musze zacząć cykać foty - na pamiątkę ;)
Jak tam dziewczyny samopoczucie?
Ja mam dzisiaj znowu wolny piąteczek (juuuuupi) [emoji1]
Mąż właśnie serwuje mi kawę [emoji1]
Zapowiada się fajny dzień, bo wczoraj ogarnęłam sobie mieszkanko więc dzisiaj mogę odpoczywać ;) zaprosiłam sobie 5- letnią siostrzenicę co by nie było za spokojnie ;)
 
StarAnia fajne porównanie że w tej samej bluzce:)pięknie rośnięcie.ja w sobotę robię porządki w szafie i to co się przyda na okres ciąży dam na przód:)u mnie początek a już ciasnawo mi w moich jeansach.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Ja się żegnam, dziś w nocy dostałam @ jest mi mega smutno, chociaż przeczuwałam, że beta za nisko rośnie, wybiorę się do gina sprawdzić, czy wszystko się oczyściło, poza tym robię przerwę od forum, życzę Wam spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań
Przykro mi kochana

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, szybko się przywitam.

Doczytalan wszystko, bo napisalyscie troszkę.

Natasha, przykro mi. Ale to nie musi być jaj gorsze. Powinnaś odwiedzić lekarza.

Zdjęcia brzuszków to jest to! U mnie tylko lekkie wzięcie.

Nie ma co się spinac z tymi tematami. Bez przesady. Różne rzeczy ludzi spotykają. Wiadomo, że to ludzkie dzielić się tym. Niestety nasz świat nie jest tylko różowy. Jeśli ktoś jest zbyt wrażliwy, może powinien na razie odpuścić internet :).

Ja leżę, bo dokucza mi pecherz i nerki. Zapisałam się do mojego lekarza na pon.
Jednak ani to ani paskudna pogoda za oknem nie powstrzymaja mnie przed wybyciem do sklepów [emoji3]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
@Ewarut to dopiero początek naszych "brzuszkowych zdjęć" - nie masz za co przepraszać ;)

@nata$za88 bardzo mi przykro

@Paulina_wrzesień12 ja to widzę trochę inaczej. Sama napisałaś, że mieszają się w nas różne uczucia strachu i radości - forum jest po to zeby się tym wszystkim podzielic. Ja sama mimo ze to moja pierwsza ciąża jestem straszną panikarą. A tutaj zawsze znajdę wsparcie kobiet ktore być może czują podobnie. To że piszemy o naszych obawach uważam za dobre, bo nie gryzę się z tym w samotności. I nie zauważyłam żeby, którakolwiek z dziewczyn po stracie zasugerowała mi coś negatywnego, wręcz przeciwnie :) ja ze swojej ciąży bardzo się cieszę, wierzę że będzie dobrze - ale czasem mam takie dni jak wczoraj że mnie łapie ta druga strona medalu. Maznę sobie wtedy posta na forum i jakoś lepiej mi się żyje ;)
Ojej dziewczyny widzę, że uzyskałam efekt odwrotny od zamierzonego [emoji6] teraz dziewczyny piszą tak jakbym skierowała swoje słowa w kierunku Ewy, która pochwaliła się brzuszkiem - mój błąd, niepotrzebnie zacytowałam jej wypowiedź. Chciałam podkreślić fakt, że w dobie Internetu i tego natłoku informacji można się bardzo szybko nakręcić negatywnie a to z kolei ma na nas zły wpływ. Przepraszam jeżeli ktoś się poczuł dotknięty, szczególnie Ewę ale to nie miało nic wspólnego ze zdjęciem brzuszka. Ja też dostaje od Was dużo wsparcia za które dziękuję i mam nadzieję że uda mi się wspierać też pozostałe forumowiczki. Dobijając do brzegu - moja wypowiedzieć nie miała nic wspólnego ze zdjęciem brzuszka [emoji57]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry