reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Fajnie słyszeć. [emoji4] Byłaś już na wizycie?

Nie, czekam na wizyte u poloznej caly czas. Jakos wolno tu wszystko idzie. A Ty? :)


0d1ygov361ofth5y.png
 
reklama
Umowa ulega automatycznemu przedłużeniu do dnia porodu.

Dziewczyny doradzcie kiedy iść do lekarza na pierwszą wizytę? Test zrobiłam wczoraj. Dziś robiłam beta HCG ( jutro wynik- zrobilabym rano ale przecież przez ta skreconą kostkę zamiast do laboratorium pojechałam na pogotowie).
Bo jestem zapisana na jutro. Ale nie wiem czy jest sens skoro to jest końcówka 5 tygodnia.

I jak to jest z tymi tygodniami? Je się na prawdę liczy od dnia miesiączki a nie zapłodnienia?

Przepraszam za może śmieszne pytania ale zawsze jest ten pierwszy raz.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zależy jak leży ładnie mówiąc.. ja byłam w 5tygodniu wg lekarzy czyli licząc od dnia ostatniej miesiączki i nic nie było widać.. lekarz tylko mnie niepotrzebnie nastraszyl.. poszłam niecałe 3tygodnie później i już było słychać serduszko 6tydzien i 6d. Więc zależy jak z owulacja tak naprawde
 
Hej dziewczyny :)

Witam nowe mamusie, tym które pierwszy raz widziały serduszka gratuluje :)

Martyna a będziesz jeszcze raz robiła betę? Przyrost faktycznie niski ale trzymam kciuki żeby było dobrze! Nie wiem jakim cudem ten lekarz widzi pozamaciczna...

Karmwlovelatte mam to samo :D ciągam mojego po tych sklepach bo nie mogę się doczekac wykańczania mieszkania. Kiedy Wy zaczynacie wykańczanie? My w maju dostaniemy klucze wiec pewnie wprowadzimy się na początku lipca, ale już nie mogę się doczekac :) akurat 2 miesiące przed narodzinami bobasa będę leżała w ogrodzie na leżaku :)

Ewarut ładnie Ci wyskoczyl brzusio :) ja się spodziewam, ze tez niedługo będzie u mnie coś widać... narazie to mam napompowany brzuch od mdłości jakby. Im bardziej mnie mdli tym bardziej mi wywala ;)

Joanna ja mam nadzieje ze Ty naprawdę zaraz na to l4 pójdziesz. Odpocznij kochana należy Ci się :)

Mamamia90 widzę ze jesteśmy w tym samym dniu ciąży:) byłaś już u lekarza? Przepraszam, ze nie pamietam. Ja wybieram się w poniedziałek to będzie 6t6d ciekawa jestem co zobaczę.

Ja ze współżyciem czekam na pozwolenie lekarza. Do tej pory w każdej ciąży lekarze mówili żeby poczekać do końca 1 trymestru. Mi to specjalnie nie przeszkadza bo nie mam ochoty ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aż boje się to napisać, żeby nie zapeszac... Moje dziecko śpi!
Kurcze dziewczyny zgubiłam się. Mam umowę na czas określony do czerwca 2020, to znaczy, że jeśli pójdę teraz na L4 ciążowe, to moga mnie zwolnić? :o
 
@matylkafm, mam na zastępstwo. Umowa jest kiepsko skonstruowaną, bo nie jest napisane za kogo, tylko tytuł że na zastępstwo, ile, między kim, no i że do 31 sierpnia. Mogą mi ją rozwiązać jak będę na l4 chociaż pracownik widmo nie wróci?

Gratulacje! Bardzo zazdroszczę Ci wieści z usg.

3jgxugpjji86cg4t.png
Kochana poszukam jutro w pracy. Nie chcę Cię w błąd wprowadzić :**

f2w3csqvilsnamac.png
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Witam nowe mamusie, tym które pierwszy raz widziały serduszka gratuluje :)

Martyna a będziesz jeszcze raz robiła betę? Przyrost faktycznie niski ale trzymam kciuki żeby było dobrze! Nie wiem jakim cudem ten lekarz widzi pozamaciczna...

Karmwlovelatte mam to samo :D ciągam mojego po tych sklepach bo nie mogę się doczekac wykańczania mieszkania. Kiedy Wy zaczynacie wykańczanie? My w maju dostaniemy klucze wiec pewnie wprowadzimy się na początku lipca, ale już nie mogę się doczekac :) akurat 2 miesiące przed narodzinami bobasa będę leżała w ogrodzie na leżaku :)

Ewarut ładnie Ci wyskoczyl brzusio :) ja się spodziewam, ze tez niedługo będzie u mnie coś widać... narazie to mam napompowany brzuch od mdłości jakby. Im bardziej mnie mdli tym bardziej mi wywala ;)

Joanna ja mam nadzieje ze Ty naprawdę zaraz na to l4 pójdziesz. Odpocznij kochana należy Ci się :)

Mamamia90 widzę ze jesteśmy w tym samym dniu ciąży:) byłaś już u lekarza? Przepraszam, ze nie pamietam. Ja wybieram się w poniedziałek to będzie 6t6d ciekawa jestem co zobaczę.

Ja ze współżyciem czekam na pozwolenie lekarza. Do tej pory w każdej ciąży lekarze mówili żeby poczekać do końca 1 trymestru. Mi to specjalnie nie przeszkadza bo nie mam ochoty ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czekamy aż obecny lokator się wyniesie. Ma czas do końca stycznia [emoji16][emoji16][emoji16]
Aż boje się to napisać, żeby nie zapeszac... Moje dziecko śpi!
Kurcze dziewczyny zgubiłam się. Mam umowę na czas określony do czerwca 2020, to znaczy, że jeśli pójdę teraz na L4 ciążowe, to moga mnie zwolnić? :o
Mogą Ci skoczyć tra la la [emoji23]. Będzie Ci się należało wszystko.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry