reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Na razie będę robić rozeznanie, listę potrzeb itd do urządzania mieszkania. Czeka mnie wizyta w Ikei, innych sklepach meblowych, wnętrzarskich, rtv agd,... Ale się uparlam. Radość męża z powodu zapowiadanej pogody nie trwała Długo [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
Oo to piękne zakupy [emoji2] mąż nie ma wyjścia ciężarnej się nie odmawia.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka :-) Wiem od poniedziałku (zrobiłam test dzień po moich urodzinach). We wtorek i dziś robiłam badanie bety. A w poniedziałek do lekarza. Narazie na spokojnie podchodzę do tematu, ostatnio sporo chorowałam, ale jestem dobrej myśli :-)
Tak więc miło mi Was poznać :-D
 

Załączniki

  • IMG_20180118_181429.jpg
    IMG_20180118_181429.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 84
Hej mamusie. :)

W ostatnią niedzielę zrobiłam test i szczęśliwie wyszedł pozytywny. :) Termin wg położnej mam na 12 września.

Są tu może jakieś mamy, które mieszkają w UK?

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki. [emoji8]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj i gratulacje :) Ja tez mieszkam w uk


0d1ygov361ofth5y.png
 
Hejka :-) Wiem od poniedziałku (zrobiłam test dzień po moich urodzinach). We wtorek i dziś robiłam badanie bety. A w poniedziałek do lekarza. Narazie na spokojnie podchodzę do tematu, ostatnio sporo chorowałam, ale jestem dobrej myśli :-)
Tak więc miło mi Was poznać :-D
Witaj rozgość się [emoji2]
Nudnych 8mc [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy w 4-5 tygodniu plamilyscie coś?
Bo ja tak lekko, ale na bieliźnie widzę nieco (kawa z mlekiem-sorry za opis;) i nie wiem czy się martwić i biec do ginekologa, brać duphaston który mam w domu czy po prostu to normalne i nieco zwolnić tempo.
 
reklama
Dziewczyny czy w 4-5 tygodniu plamilyscie coś?
Bo ja tak lekko, ale na bieliźnie widzę nieco (kawa z mlekiem-sorry za opis;) i nie wiem czy się martwić i biec do ginekologa, brać duphaston który mam w domu czy po prostu to normalne i nieco zwolnić tempo.
Bierz dupahston 2*1 połóż się i odpoczywaj.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry