reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A się rozpisałyście.
A ja może jestem dziwna, ale trochę się martwię. Mdłości mi dzisiaj ustąpiły, piersi też są jakieś takie mniej ociężałe - w porównaniu do poprzednich dni gdzie normalnie dotkąć ich nie moglam. Wogole jakos mi dziwnie, nieciążowo. Pewnie przesadzam, ale trochę się boję czy wszystko w porządku...
 
A się rozpisałyście.
A ja może jestem dziwna, ale trochę się martwię. Mdłości mi dzisiaj ustąpiły, piersi też są jakieś takie mniej ociężałe - w porównaniu do poprzednich dni gdzie normalnie dotkąć ich nie moglam. Wogole jakos mi dziwnie, nieciążowo. Pewnie przesadzam, ale trochę się boję czy wszystko w porządku...
Nie, to normalne, że się martwisz. Ja też się martwię. Cały czas i wmawiam sobie, że jak usłyszę serduszko, to przestanę. Ale znając życie będę już się tak martwić do końca ciąży, a potem do końca życia. O starsza też się cały czas martwię :p
 
Nie, to normalne, że się martwisz. Ja też się martwię. Cały czas i wmawiam sobie, że jak usłyszę serduszko, to przestanę. Ale znając życie będę już się tak martwić do końca ciąży, a potem do końca życia. O starsza też się cały czas martwię :p
Uspokoiłam się trochę po piątkowym usg a teraz znowu mnie naszło...
 
Ja juz po. Juz prawie nic nie zostalo... mam tylko nadzieje ze oczyszcze sie sama do konca. Boze... umre chyba
Boże, trzymaj się kochana! Jesteśmy z Tobą.

Na pewno elementem umowy zastępstwo jest wskazanie tożsamości zastępowanego pracownika ale muszę jutro poszperac czym skutkuje niezachwanie tego warunku.. Ja jestem prawnikiem z wykształcenia ale zajmuje się czymś innym dlatego tak z pamięci nie odpowiem Ci i jak. Jutro poszukam i dam Ci znać :)

f2w3csqvilsnamac.png
Z tego to czytałam to musi być wskazanie. W innym przypadku to sąd i umowa jest traktowana jako na nieokreślony.
Mnie bardziej martwi to czy jak mam taką umowę, a będę na l4 ciągle to czy mnie zwolnią. Przeczytałam, że w żaden sposób na umowie o zastępstwo nie jestem chroniona.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry