reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Czekamy aż obecny lokator się wyniesie. Ma czas do końca stycznia [emoji16][emoji16][emoji16]

Mogą Ci skoczyć tra la la [emoji23]. Będzie Ci się należało wszystko.

3jgxugpjji86cg4t.png
Uffff bo już mi serce stanęło :p
 
Mam na 6 lutego przeraża mnie to, że tyle muszę czekać na wizytę, na której zrobią jedynie wywiad, jakieś podstawowe badania krwi, sprawdzą zwykłym testem ciążowym czy jestem w ciąży i tyle.. Dostałam jedynie tą szarą książkę do wypełnienia, gdy poszłam sie zapisać.

No ten system jest strasznie kiepski. Ja ide w przyszlym tyg prywatnie na usg, bo nie doczekam do 12 tyg :D


0d1ygov361ofth5y.png
 
No ten system jest strasznie kiepski. Ja ide w przyszlym tyg prywatnie na usg, bo nie doczekam do 12 tyg :D


0d1ygov361ofth5y.png
Czyżby uk? Nie musisz czekać do 12tygodnia.. wręcz nie powinnaś.. pierwsze badania i usg musi być zrobione między 10 a 12tygodniem ciąży. Ja teraz byłam prywatnie i jak już miałam potwierdzenie że jest ok to napisałam do położnych.. termin wizyty mam na 9tydzien ciąży
 
Cześć Dziewczyny :)
Czytam Was cały czas, tylko z ukrycia jak jakiś zbok :eek:
Witam wszystkie nowe mamusie, gratuluję 2 kreseczek i życzę spokojnej ciąży. :)
Gratuluję udanych wizyt i bijących serduszek :biggrin2:
Dziewczyny z problemami trzymajcie się tam
heavy-black-heart_2764.png
 
reklama
Na zastępstwo nie ulega. Tylko mnie irytuje to, że wskazali datę zakończenia a nie wskazali za kogo. Więc to jest dla mnie jak umowa na czas określony a nie na zastępstwo.

3jgxugpjji86cg4t.png
Na pewno elementem umowy zastępstwo jest wskazanie tożsamości zastępowanego pracownika ale muszę jutro poszperac czym skutkuje niezachwanie tego warunku.. Ja jestem prawnikiem z wykształcenia ale zajmuje się czymś innym dlatego tak z pamięci nie odpowiem Ci i jak. Jutro poszukam i dam Ci znać :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
Do góry