reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ewarut opowiedz coś o cesarce bardzo boli? Twój facet był przy porodzie? Jak pierwsza doba po porodzie ? To prawda ze dziecka na ręce nawet wziąć nie można? I długo się dochodzi po niej? Żeby normalnie wstać i przy dziecku coś zrobić?
Moja cesarka była piekna. Trwało wszystko 20 min.Wkłucie nie boli. Jak już wyjęli Bartosza to pokazali mi go na sali operacyjnej. Potem zabrali do badań a mnie na salę po operacyjna. Za dwie godziny gdzieś przywieźli mi syna położyli obok mnie na łóżku na ręce i mogłam tulić. Meza nie wpuszczają na cesarkę . Rano następnego dnia mnie uruchomili czyli postawili na nogi. Super nic mnie nie bolało. Przenieśli na inną salę dzieciątko było już ze mną non stop. Wieczorem dzień po cesarce siedziałam po turecku nic mnie nie bolało. Funkcjonowała mega normalnie [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do szkoły rodzenia to ja tez nie byłam ani w pierwszej ani w 2 ciazy i szczerze to myślałam ze właśnie o porodzie tam będzie z 80% dla przyszłych mam jak się rozluźniać oddychać pomoc dziecku etc..... ja jedynie powiem ze swojego doświadczenia w pierwszej ciazy wiadomo zielona ..... ale jak pojawia się dziecko to mamy robia wiele rzeczy i czynności jak by robiły to mnóstwo razy dzięki intuicji.... ona nam podpowiada nie martwcie się DAMY rade ;) w 2 bałam się ze zapomialam polowe...... to nie prawda pamięta się ;)
 
Wow jestem w szoku bo o cesarkach wiele się słyszy ze nawey nie można karmić ani na ręce dziecka brać xD wiec dzięki za te słowa otuchy :p
A gdzie rodzilas?
 
Moja cesarka była piekna. Trwało wszystko 20 min.Wkłucie nie boli. Jak już wyjęli Bartosza to pokazali mi go na sali operacyjnej. Potem zabrali do badań a mnie na salę po operacyjna. Za dwie godziny gdzieś przywieźli mi syna położyli obok mnie na łóżku na ręce i mogłam tulić. Meza nie wpuszczają na cesarkę . Rano następnego dnia mnie uruchomili czyli postawili na nogi. Super nic mnie nie bolało. Przenieśli na inną salę dzieciątko było już ze mną non stop. Wieczorem dzień po cesarce siedziałam po turecku nic mnie nie bolało. Funkcjonowała mega normalnie [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
To gratulacje!! Takie bezbolesne narodziny to miłe wspomnienie.
 
A co do tatusia podczas cesarski jedna koleżanka mówiła ze jej mąż był nie wiem co to był za szpital ale udało jej się :p tez tak bym chciała

A co do szkoły rodzenia ja chce ze względu ze sama jestem jedynaczka nie mam w rodzinie żadnych małych dzieci i przewijanie kąpanie karmienie to dla mnie czarna magia
 
reklama
A co do tatusia podczas cesarski jedna koleżanka mówiła ze jej mąż był nie wiem co to był za szpital ale udało jej się [emoji14] tez tak bym chciała

A co do szkoły rodzenia ja chce ze względu ze sama jestem jedynaczka nie mam w rodzinie żadnych małych dzieci i przewijanie kąpanie karmienie to dla mnie czarna magia
Nie uważam żeby on byłby mi tam potrzebny czy przy cesarce czy naturalnym.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry