reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
I jak to wygladalo u Ciebie? Jak sie skonczylo ?? Booooozee ja od 6 rano wymiotuje ale to chyba z nerwow kurcze poprzednia ciaza byla taka ksiazkowa....
No u mnie po tyg samoistnie poleciało:sad:dwa duże skrzepy,ale daj spokój u ciebie napewno będzie bok nie ma innej opcji leć na bete i daj znać
 
I po jakim czasie moglas sie starac o drugie dziecko ? Rozumiem ze obeszlo sie juz bez lyzeczkowania ? No wlasnie wczoraj ze mnie polecial taki duzy skrzep, ale na usg dakej byl pecherzyk wiec to chyba nie to...
 
I po jakim czasie moglas sie starac o drugie dziecko ? Rozumiem ze obeszlo sie juz bez lyzeczkowania ? No wlasnie wczoraj ze mnie polecial taki duzy skrzep, ale na usg dakej byl pecherzyk wiec to chyba nie to...
Jak poronilam samoistnie w listopadzie, około 5-6 tyg, to doczekałam się 1 okresu (około 40 dni po poronieniu) i w tym cyklu juz się staraliśmy. W 2 cyklu się udało. Oczyścilam się sama
 
I po jakim czasie moglas sie starac o drugie dziecko ? Rozumiem ze obeszlo sie juz bez lyzeczkowania ? No wlasnie wczoraj ze mnie polecial taki duzy skrzep, ale na usg dakej byl pecherzyk wiec to chyba nie to...
No miesiąc dałam luzu i w 4 cyklu zaskoczyło,ja mam 3 duże miesniaki jeszcze do tego ,dlatego idę we wtorek już do lekarza nie czekam dłużej
 
Martynka idz do drugiego lekarza..tylko nie mów mu co powiedział ten pierwszy..tylko, ze jestes w tym i tym tygodniu i ze krwawisz.
Czy masz luteine dopochwowo?
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie tyle optymizmu, ale ja pewnie mam za duzo pesymizmu z racji problemow innych..
Powiem Wam, ze nie cche mi się nigdzie wychodzić..nie cgce widzieć ludzi..
Mam wrażenie, ze jestem juz tak gruba ze we wszystkim zle wyglądam..nie mam ochoty nikomu się pokazywać.., a ogólnie kocham zakupy itd.
Nie wiem moze hormony moze sytuacja w rodzinie..;(.
Nie schudlam po pierwszej ciąży i niestety jestem gruba jak świnia..
 
Martynka idz do drugiego lekarza..tylko nie mów mu co powiedział ten pierwszy..tylko, ze jestes w tym i tym tygodniu i ze krwawisz.
Czy masz luteine dopochwowo?
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie tyle optymizmu, ale ja pewnie mam za duzo pesymizmu z racji problemow innych..
Powiem Wam, ze nie cche mi się nigdzie wychodzić..nie cgce widzieć ludzi..
Mam wrażenie, ze jestem juz tak gruba ze we wszystkim zle wyglądam..nie mam ochoty nikomu się pokazywać.., a ogólnie kocham zakupy itd.
Nie wiem moze hormony moze sytuacja w rodzinie..;(.
Nie schudlam po pierwszej ciąży i niestety jestem gruba jak świnia..
Jezu dziewczyny opanujcie się założę się że jesteś piękną kobieta, ja ważę 60 w ciąży pewnie dobije z 80, już po mnie widać, chociaż to moje pierwsze dziecko ani trochę się nie przejmuje. Kochana głowa do góry ten czas jest dla nas i dzieciątka nie przejmuj się co myślą inni [emoji8]

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
Martynka idz do drugiego lekarza..tylko nie mów mu co powiedział ten pierwszy..tylko, ze jestes w tym i tym tygodniu i ze krwawisz.
Czy masz luteine dopochwowo?
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie tyle optymizmu, ale ja pewnie mam za duzo pesymizmu z racji problemow innych..
Powiem Wam, ze nie cche mi się nigdzie wychodzić..nie cgce widzieć ludzi..
Mam wrażenie, ze jestem juz tak gruba ze we wszystkim zle wyglądam..nie mam ochoty nikomu się pokazywać.., a ogólnie kocham zakupy itd.
Nie wiem moze hormony moze sytuacja w rodzinie..;(.
Nie schudlam po pierwszej ciąży i niestety jestem gruba jak świnia..

No nie wiem jak Cię pocieszyć...

Ja przed pierwsza ciąża ważyłam 49 kg, no może przez dwa miesiące po ślubie skoczyło z kilka kilo. Zaszłam w ciążę i doszłam do 78 kg... Później już w drugiej i trzeciej zaczynałam od ok 60 kg i też dochodziłam do tych 78 kg. Co ciekawe z bliźniętami przytyłam najmniej. Pilnowałam się po prostu. Teraz zaczynam od 65 kg.
Liczę się z tym, że już nie wrócę do 50 kg :sorry:

Tylko nie rozmyślaj nad minusami, to Cię przygniecie... Staraj się myśleć o dobrych rzeczach i pilnuj się z waga na, ile dasz rady. Będzie dobrze. :yes:
 
Martynka idz do drugiego lekarza..tylko nie mów mu co powiedział ten pierwszy..tylko, ze jestes w tym i tym tygodniu i ze krwawisz.
Czy masz luteine dopochwowo?
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie tyle optymizmu, ale ja pewnie mam za duzo pesymizmu z racji problemow innych..
Powiem Wam, ze nie cche mi się nigdzie wychodzić..nie cgce widzieć ludzi..
Mam wrażenie, ze jestem juz tak gruba ze we wszystkim zle wyglądam..nie mam ochoty nikomu się pokazywać.., a ogólnie kocham zakupy itd.
Nie wiem moze hormony moze sytuacja w rodzinie..;(.
Nie schudlam po pierwszej ciąży i niestety jestem gruba jak świnia..

Nie dostałam luteiny. Tylko duphaston.... wlasnie siedze i szukam dobrego lekarza w okolicy. Na pewno hormony szaleją! Ja czy w ciazy czy nie to i tak nie moge na swoje cialo patrzec. Wygladam jak anorektyczka, doslownie... nogi mam jak dwa patyki, wszedzie wystaja kosci. Masakra! Jem czy nie jem waga stoi w miejscu. Do porodu wazylam 49kg. Strasznie sie czuje w swoim ciele...
 
reklama
Ja przed strasznie przytyłam ale trudno teraz się tym nie przejmuje :)
Dziewczyny ratujcie mam taki bol gardła leczę się domowymi sposobami syrop z cebuli, imbir, lipa z miodem, herbata z sokiem malinowym a gardło nadal spuchnięte :( macie jakieś sposoby?
Ps byłam dziś rano sprawdzić betę mam nadzieje ze przyrost będzie dobry :)
 
Do góry