reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Martyna trzymam kciuki!

Dzień dobry ;)
Jak tam dzionek? Ja zaprowadziłam starszego do przedszkola, zrobiłam zakupy i ogarnęłam śniadanie. Bardzo mi dzisiaj smakowało. Nic mnie nie cofalo. To chyba kwestia psychiki, bo mam wolne, spokojna siedzę w domku.
Dziele się więc śniadaniem :)
1516264425-810607f57e83b4a4-aaaaaa.jpeg

Oho, jednak troszkę mnie mdli :(
Ale i tak jest pięknie !

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Martyna trzymam kciuki!

Dzień dobry ;)
Jak tam dzionek? Ja zaprowadziłam starszego do przedszkola, zrobiłam zakupy i ogarnęłam śniadanie. Bardzo mi dzisiaj smakowało. Nic mnie nie cofalo. To chyba kwestia psychiki, bo mam wolne, spokojna siedzę w domku.
Dziele się więc śniadaniem :)
1516264425-810607f57e83b4a4-aaaaaa.jpeg

Oho, jednak troszkę mnie mdli :(
Ale i tak jest pięknie !

3jgxugpjji86cg4t.png
A mi kawa przestała smakować nawet Inka [emoji20]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy badanie krwi na beta HCG można wykonać po południu? Tj czy nie ma przeciwwskazań. Miałam rano iść do laboratorium ale skrecilam kostkę i wyladowalam na pogotowiu. ☹

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
POWIEM Ci, że mi też. Jednak dzisiaj smakuje. Wydaje mi się, że spokój psychiczny ma na to wpływ. Tym bardziej, że mam to niskie ciśnienie i muszę się ratować.
Też już za niedługo będziesz na wolnym :)

3jgxugpjji86cg4t.png
Też mam niskie ciśnienie oddawałam krew honorowo i czasami nie mogłam ze względu że było za niskie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy badanie krwi na beta HCG można wykonać po południu? Tj czy nie ma przeciwwskazań. Miałam rano iść do laboratorium ale skrecilam kostkę i wyladowalam na pogotowiu. ☹

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O masz. Dobrze, że nic więcej Ci się nie stało.
Śmiało. Możesz po południu.
Też mam niskie ciśnienie oddawałam krew honorowo i czasami nie mogłam ze względu że było za niskie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Z jednej strony lepsze niskie niż wysokie. Ale człowiek czuje się potwornie...

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry