reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny

Cały czas Was czytam ale czasu brakuje na pisanie, albo tak złe się czuje ze nie mam już siły. Ogólnie to zasypiam po 20 czasami 21 i tak do budzika... mdłości zależnie od dnia ale często mnie dosyć mocno męczą.

Netka ale wyczułaś bliźniaki!!! Gratuluje:) szczerze to tez bym chciała ale jakoś nigdy noe wychodzi ;)

Wiolus to widzisz ja mam odwrotnie, spać mogłabym cały czas...

Joanna fajnie zabrać męża na pierwsze usg tak jak dziewczyny dla nich to tez szczególny moment zobaczyć swoje dzieciątko :)

Dziewczyny ja tak jak Wy bardzo czekam na serduszko... tak bardzo chciałabym już wiedzieć ze wszystko jest dobrze, chociaż pewnie do usg genetycznego będę miała w sobie niepokój. Ale idąc małymi kroczkami bardzo czekam na serduszko. W poniedziałek pierwsza wizyta, będzie 6t6d mam nadzieje ze wtedy już zobaczę... jak myślicie?

Karmelovelatte Haha dobre z tym dystansem, gdyby tylko była na to tabletka :D




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To chyba częste schorzenie na poczatku ciąży? Mnie ciągnie albo pobolewa ale ewidentnie macica, martwi mnie to jak cholera. Czemu te poczatki muszą być takie problematyczne?
Można coś na to brać. Nie ma siły to przez pracę na zapleczu mam zimno jak w psiarni nawet jak ubiorę kurtkę i czekam aż wyładuje towar to zimno. Nie mówiąc o sikaniu bo na zapleczu też mam toalete

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba częste schorzenie na poczatku ciąży? Mnie ciągnie albo pobolewa ale ewidentnie macica, martwi mnie to jak cholera. Czemu te poczatki muszą być takie problematyczne?
Tez się zastanawiam. Jeśli Cie to uspokoi mnie tez dziś boli macica Ald podobno to dobrze znaczy ze się rozsrasta :) tak staram się sobie tłumaczyć
JoAnna ja miałam infekcje ostatnio dostałam leki takie które można brać w ciąży i już jest Ok :)
 
Można coś na to brać. Nie ma siły to przez pracę na zapleczu mam zimno jak w psiarni nawet jak ubiorę kurtkę i czekam aż wyładuje towar to zimno. Nie mówiąc o sikaniu bo na zapleczu też mam toalete

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Można brać żurawit i urosept bodajże. Ja biorę teraz bo pobolewa mnie pecherz, a niedawno miałam zapalenie nerek.
To na prawdę kolejna garść argumentow, że powinnaś iść na l4 i mieć w nosie.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Można brać żurawit i urosept bodajże. Ja biorę teraz bo pobolewa mnie pecherz, a niedawno miałam zapalenie nerek.
To na prawdę kolejna garść argumentow, że powinnaś iść na l4 i mieć w nosie.

3jgxugpjji86cg4t.png
Do poniedziałku wytrzymam ale nie daj Boże poczuje lekkie szczypanie to jadę rano do lekarza i biorę L4 do poniedziałku

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry