reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Boże, co z tą Martyna :(? Ciągle o niej myślę.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Przy pęcherzu to od razu mocz na badanie i potem dopiero leki. To kilka złotych, a lepiej iść do lekarza z wynikami.
Ja też mam często. To znaczy miałam. Dzisiaj też coś czuję. Zaczęłam pić, jutro rano najwyżej zbadam mocz.
A infekcje pęcherza na początku ciąży niestety są niebezpieczne. A i na późniejszym etapie ciąży może dojść do powikłań. Niestety mam taki przypadek w rodzinie :(

Och widzę już kilka mam z plamieniami. Trzymam kciuki :*

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy pęcherzu to od razu mocz na badanie i potem dopiero leki. To kilka złotych, a lepiej iść do lekarza z wynikami.
Ja też mam często. To znaczy miałam. Dzisiaj też coś czuję. Zaczęłam pić, jutro rano najwyżej zbadam mocz.
A infekcje pęcherza na początku ciąży niestety są niebezpieczne. A i na późniejszym etapie ciąży może dojść do powikłań. Niestety mam taki przypadek w rodzinie :(

Och widzę już kilka mam z plamieniami. Trzymam kciuki :*

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zawsze możliwe jest oddanie moczu do badania. Ja tak jak pisałam mam zapalenia tak nagle i mocne, ze bez tabletek nie przeżyłabym dojazdu na te badania (co dziwne już po dwóch dawkach furaginy mi przechodzi). Oczywiście poza tym robiłam różne posiewy, leczyłam się długo antybiotykami itd
Teraz staram się przede wszystkim dużo pić, bo tez mam przykre doświadczenia apropo pęcherza i poprzedniej ciąży.
 
Przy pęcherzu to od razu mocz na badanie i potem dopiero leki. To kilka złotych, a lepiej iść do lekarza z wynikami.
Ja też mam często. To znaczy miałam. Dzisiaj też coś czuję. Zaczęłam pić, jutro rano najwyżej zbadam mocz.
A infekcje pęcherza na początku ciąży niestety są niebezpieczne. A i na późniejszym etapie ciąży może dojść do powikłań. Niestety mam taki przypadek w rodzinie :(

Och widzę już kilka mam z plamieniami. Trzymam kciuki :*

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jadę jutro zrobić badanie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmelek na szczęście w większych miastach są laby 24/7. Ja z takich korzystam.
Mam niestety takie same doświadczenia. Muszę szybko reagować.
A bierzesz pełną kuracje furaginy zawsze?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniecznie umów się na wizytę, żebyś była spokojniejsza.
Zrobię badania zadzwonię do ginekolog jak nie da rady to z wynikami pojadę do szpitala tam przyjmuje tak samo. Tylko ja już nie wiem czy to pęcherz czy macica tak mi uciska

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze zrozumiałam: masz juz jedne bliźnięta? Czy te dwujajowe to w Twojej rodzinie, nie u Ciebie?

Tak. Dwujajowe dziewczyny, ale podobne sa do siebie jak jednojajowe. Zdarzało nam się je pomylić :wink: W tym roku skończą 5 lat.

Ciekawie było... Staraliśmy się o córeczkę, bo mamy starszych dwóch chłopaków (14 i 9 lat).
No i po 10 dniach plamienie... z widocznym zarodkiem... Pomyślałam: poroniłam.
Po jakimś czasie zrobiłam test, był dodatni. Przyszło mi do głowy: to były bliźnięta... Pierwsza wizyta i USG - dwa serduszka.
To jednak były trojaczki...:oops:
 
Do góry