reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja też mam ten problem z pęcherzem. Teraz też troszkę mnie pieczę i co chwilę czuję jak się zbiera. Jutro powiem to mojej gin .

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez miewam z tym problem i niestety leki ziołowe zupełnie nie pomagają. Pomaga mi zawsze furagina zabroniona w 1 trymestrze. Ginekolog przepisał mi w ciąży na to jednorazowy antybiotyk Monural. Dajcie znać jak coś czy tez od lekarza macie ten lek w ciąży na pęcherz czy jest możliwy jakiś inny lek. Wole być przygotowana jak coś bo jak już mam zapalenie pęcherza to jest mega mocne, w ciągu godziny muszę zażyć lek.
 
Ja miałam jakiś czas spokój. W listopadzie delikatnie przeziebilam pecherz. Ale spoko, jakieś tam leki z apteki i do pracy. Robiło się gorzej. Poszłam do lekarza. No wyniki slabe, ale powiedziałam, że nie chce na zw to dała mi lżejszy antybiotyk. No kilka dni, wyleczone. Jakiś czas minął, a mnie boli z tyłu pleców. Ból straszny, budzi w nocy. Myślałam że kręgosłup. Wyladowalam na sor. Nic nie wyszło w badaniach. Poszłam do pracy. Nie mogłam wytrzymac. Znów do lekarza, gorączka 40st,badania. Okazało się że mam zapalenie nerek. Kilka dni myślałam że umrę. Temp nie mogłam zbić, ból straszny, jakby mnie kto bił po nerkach. Dwa tygodnie w domu.

Mam nauczke. Nigdy więcej nie zbagatelizuje problemów z pecherzem.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Można coś na to brać. Nie ma siły to przez pracę na zapleczu mam zimno jak w psiarni nawet jak ubiorę kurtkę i czekam aż wyładuje towar to zimno. Nie mówiąc o sikaniu bo na zapleczu też mam toalete

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Zapalenie pęcherza może być bardzo niebezpieczne w ciąży! Nie chce cie tu straszyć,ale jeżeli to pecherz to leć jak najszybciej do lekarza i od razu po antybiotyk. Ja w 1 ciąży miałam, mój gin przepisał mi antybioyyk 3 dniowy, niestety nie pamiętam nazwy.
 
Zapalenie pęcherza może być bardzo niebezpieczne w ciąży! Nie chce cie tu straszyć,ale jeżeli to pecherz to leć jak najszybciej do lekarza i od razu po antybiotyk. Ja w 1 ciąży miałam, mój gin przepisał mi antybioyyk 3 dniowy, niestety nie pamiętam nazwy.
Do ginekologa czy rodzinnego ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja teraz wyszłam z zapalenia pęcherza za pomocą soku 100% z żurawiny (takiego z apteki) i duuuuzej ilości wody i Wit C :) także z chałupniczych sposobów polecam. Oczywiście kontakt z lekarzem też, ale do tego czasu na pewno nie zaszkodzi, a prawdopodobnie pomoże
 
Do góry