reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam z wieczora :)
Matko, jest nas już tak dużo, że przestałam ogarniać :o
@Betti31 dobrze, że już spokój, oby to była jedyna przygoda podczas tej ciąży!

Co do supli, ja biorę Pregna plus, Wit D3 z K2mk7 i selen, ale ja mam specyficzne potrzeby.
Dziś wkurzyłam się na szefa. Bardzo. Efekt taki, że do końca tygodnia wzięłam L4. Nie mam ochoty na użeranie się z nim, ani zdrowia na to.
W piątek wizyta, USG i wtedy zdecyduje, czy już ciągnę L4, czy wracam na chwilę. Ale raczej ta pierwsza opcja...
Mam dziwne dziecko. Mówi, że lubi Cruelle de Mon i jada budyń z makaronem. To tak w związku z niczym :p
Jeśli chodzi o moje objawy, to rano lekkie mdłości i WIELKIE, CIEZKIE PIERSI. Rano cierpię, bo bolą jakbym je w imadle na noc trzymała. Jestem już 1,5 rozmiaru w górę, nie chce wiedzieć, co będzie dalej :o dziś postaram się nie karmić córy, za bardzo boli. Dobrze, że to już taka stara koza i można się z nią dogadać :)
 
reklama
Tak pierwsza :) nie jest to jakiś bardzo duży bol ale taki który czuje. Bardziej po prawej stronie mam wrażenie. Ginekolog powiedział, ze czasem bardziej boli bardziej strona z której było jajeczkowanie. Czyje jakby nie raz ktoś mi żelazko położył na brzuch


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja też :)
To mam to samo. Ja to opiszę tak jakby ktoś trzy/cztery palce wciskal i puszczal. W 4 tygodniu bardziej bolało, teraz troszkę mniej.
 
Arvena31 jak pomagają Ci w szpitalu ?
Ja w sylwestra pierwszy raz zostawilam swojego 3 latka z tesciowa ktora tez sporadycznie widuje. Przez cala noc nawet o mnie nie wspomnial, a jestesmy bardzo zzyci. Glowa do gory, mala jest w dobrych rekach..
 
Wlasnie ja pisałam, że mnie strasznie boli, kłuje, ciągnie... a jezeli chodzi o wzdęcie to dziś wyglądam przy wadze 40kg jak na 5 miesiac ciazy

Arvena31 TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!! BEDZIE DOBRZE [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

A który tydzień ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Arvena31 trzymaj się wszystko będzie dobrze i z córeczka tez napewno jest pod dobra opieka.
A ja przyszłam się pożalić :( przyszła klientka sie odpalić Cyganka...... i mi się załatwiła w kabinie .......jak tak można taka wściekła jestem na szczęście jeszcze 20 min i zamykam a jutro wolne..... No ludzie czasem poprostu ....
 
reklama
Do góry