reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie 6 tydzien. Przyrosty slabe. 50% w ciagu 3 dni. W powinno byc chyba 114%. Ale na usg z wizyty na wizyte wszystko rosnie prawidlowo poki co...

Ja jeszcze nie miałam usg, mam dopiero 25 stycznia. Pierwsza beta była 60 po 6 dniach 826 wiec z tego co mówią wszyscy ze jest Ok. Martwią mnie tylko te bóle brzucha ale to jak widać tez jest normalne...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny ja jestem w 4-5 tyg...test pozytywny ❤️ Mam nadzieje ze będzie dobrze i wszytsko się prawidłowo będzie rozwijać bo ginekolog wczoraj mnie wystraszyła, ze to decydujący okres :( Dzisiaj do tego się rozchorowałam, gorączki brak ale osłabienie katar i kaszel mokry...bardzo się się boje, czy któraś przeszła wirusa w poprzednich ciążach? Panikować czy spać spokojnie?
 
Mam kroplówkę i duphaston. Muszę czekać.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Trzymam mocno za was kciuki [emoji9]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny też was bardzo piersi bolą? Moje są strasznie nabrzmiale, żyły mega widoczne. Kapalabym się najchętniej w staniku ( :D) bo jak zdejmuje to masakra.
 
Hej dziewczyny ja jestem w 4-5 tyg...test pozytywny ❤️ Mam nadzieje ze będzie dobrze i wszytsko się prawidłowo będzie rozwijać bo ginekolog wczoraj mnie wystraszyła, ze to decydujący okres :( Dzisiaj do tego się rozchorowałam, gorączki brak ale osłabienie katar i kaszel mokry...bardzo się się boje, czy któraś przeszła wirusa w poprzednich ciążach? Panikować czy spać spokojnie?
W ciąży z córa w pierwszym trymestrze miałam zapalenie pluc i daliśmy obie rade. Nie panikuj, dbaj o siebie i lecz się domowymi sposobami ;)
 
@Arvena31 mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ułoży..Odpoczywaj!

Ja mialam w okolicach owulacji 46dc caly dzień takie dziwnie bole w okolicy prawego jajnika.. nie wiem czy to ok?
Mi też gin mowila ze jak zakluje gdzieś raz to zeby sie nie przejmować, ale zwracać uwagę jak dłużej w jednym miejscu boli, pulsuje etc..

oar8vfxmot2h0mys.png
 
Arvena - ale krwawienie ustało?

Ja się póki co nie czuję w ogóle jakbym była w ciąży, czasem tylko jakieś kłucia w brzuchu. No i wielka nerwowość w stosunku do dzieci :/
Chyba bym już wolała mieć te wszystkie objawy.
Jeszcze nie do końca ale to już nie jest takie bardzo jasne. Lekarze mówią że najgorsze jest to żywo czerwone.

Dziewczyny idę spać bo ten gwar na oddziale mnie dobija. Miłej nocy


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Mam wolny wieczor, bo moj syn zasnal o 20 (ostatnio idzie spac po 22). A ja tez na nic nie mam sily, najchetniej sobie tez pojde wczesniej spac.
 
Do góry