reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia, a ile ma corka? bo z moim 2 latkiem nie moge sie dogadac, ciagle mi wisi na cycu. Zyje nadzieja, ze sam odstawi sie podczas ciazy, jak bedzie mniej mleka, ale on z tych upartych
 
reklama
@Arvena31 trzymaj się wszystko będzie dobrze i z córeczka tez napewno jest pod dobra opieka.
A ja przyszłam się pożalić :( przyszła klientka sie odpalić Cyganka...... i mi się załatwiła w kabinie .......jak tak można taka wściekła jestem na szczęście jeszcze 20 min i zamykam a jutro wolne..... No ludzie czasem poprostu ....
Jak się można załatwić w kabinie solarium??? Znaczy fizycznie? No jak?:dry: Chyba ze to kabina do opalania na stojaco, bo leżąc to po prostu wyczyn;)
Współczuję
 
@Arvena31 nie zamartwiaj się o córcię. Rano sobie pogadacie, pewnie dziadkowie jej sytuację tułmaczą w miarę możliwości.
Skup się na sobie, wycisz się i odpocznij.
 
@StarAnia, a ile ma corka? bo z moim 2 latkiem nie moge sie dogadac, ciagle mi wisi na cycu. Zyje nadzieja, ze sam odstawi sie podczas ciazy, jak bedzie mniej mleka, ale on z tych upartych
Oj Werka starsza, 3 lata 4 miesiące. Ale i tak wyprosiła jednak na dobranoc :p też mam nadzieję, ze zrezygnuje zanim dzidzia nr 2 się pojawi ;)
 
Arvena31 jak pomagają Ci w szpitalu ?
Ja w sylwestra pierwszy raz zostawilam swojego 3 latka z tesciowa ktora tez sporadycznie widuje. Przez cala noc nawet o mnie nie wspomnial, a jestesmy bardzo zzyci. Glowa do gory, mala jest w dobrych rekach..
Mam kroplówkę i duphaston. Muszę czekać.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dzięki za link, napewno poczytam :)
Ja miałam ostatnia miesiączke 10.12.Owulacje w Święta 25 lub 26.
13 dnia cyklu dwa pęcherzyki po 20mm.

Myśłałam, że jutro idziesz na pierwszą wizytę, chyba nie śledziłam dokładnie ;) to kiedy widziałaś te pęcherzyki? Trzymam kciuki za oba ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arvena - ale krwawienie ustało?

Ja się póki co nie czuję w ogóle jakbym była w ciąży, czasem tylko jakieś kłucia w brzuchu. No i wielka nerwowość w stosunku do dzieci :/
Chyba bym już wolała mieć te wszystkie objawy.
 
reklama
@Arvena31 trzymaj się wszystko będzie dobrze i z córeczka tez napewno jest pod dobra opieka.
A ja przyszłam się pożalić :( przyszła klientka sie odpalić Cyganka...... i mi się załatwiła w kabinie .......jak tak można taka wściekła jestem na szczęście jeszcze 20 min i zamykam a jutro wolne..... No ludzie czasem poprostu ....

Czytam i nie wierze...
 
Do góry