reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak tam dziewczyny wasze libido?
Bo ja jak i w pierwszej ciąży, coz tu dużo mówić, nawet o seksie słyszeć ni chce haha ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Moje się zwiększyło ale widzę że mąż się trochę boi

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już się wypowiadałam w tej kewstii;) ale moge tylko dodać, że zdarzyło mi sie obudzić mojego męża koło 3 w wiadomym celu:laugh2: Wcale nie był wkurzony:D
 
Widzę że każda z nas ma perypetie większe lub mniejsze. Gdy u mnie kiepsko w pracy, dużo stresów i bezcennych nocy przez nie tak z rodzicami i teściowa mam raj. Mama dowiedziała się o moim stanie chwilę po tym jak oznajmilam to mężowi. Tata od razu powiedział że właśnie spełnia się jego marzenie a dzidziusia może niańczyć na emeryturze gdy wrócę do pracy [emoji4] teściowa też jest bardzo życzliwa i dzięki jej profesji mogę z nią porozmawiać w taki sposób że doda mi zawsze energii i doradzi. Także dziewczyny ZAWSZE COŚ. Po pracy zjadłam konia z kopytami [emoji23] 3 różne rzeczy na raz miałam taki apetyt a teraz dogorywam na kanapie pod kocykiem i walczę z bólem żołądka [emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, dwa dni mnie nie było i nie wiem czy nadrobie wszystko.
Wczoraj był pogrzeb dziadka, miałam być spokojna i... ni właśnie miałam. Jestem w szpitalu bo wczoraj popołudniu zaczęło się intensywnie czerwone plamienie :(
Strasznie się boję co będzie i martwię o córkę - pierwszy raz jest daleko ode mnie i się boi :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Ja zaczęłam według kalendarza 4 tydzień i 4 dni i 826 betę. Zastanawiam mnie czy Was też tak dziwnie boli brzuch ? Kłuje ciągnie piecze ? I dziś jak balon mam jakby mnie wzdęło :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry