reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziwne. Mi ginekolog zawsze mówił żeby przychodzić w 7tyg. Jak już coś widać i można więcej powiedzieć na temat rozwijającej się ciąży w 5tyg nie usłyszysz nic ciekawego... Tylko proszę przyjść za dwa tygodnie zobaczymy jak ciąża się rozwija [emoji4]bo na razie nic oprócz pęcherzyka nie ma

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info.
Dzwoniłam do niego jak odebrałam pierwsza betę w 11.01 168 to powiedział że za dwa tygodnie, a wczoraj po becie 984 żeby jednak przyjść w środę hmm
 
reklama
Pogodnie do 1000 bety nic nie widać na usg. Ale jak powiedział przyjść, to chyba wie, co mowi.
Ja czekam na wyniki bety ale aż do wieczora, jak w systemie się pojawia.
 
Pogodnie do 1000 bety nic nie widać na usg. Ale jak powiedział przyjść, to chyba wie, co mowi.
Ja czekam na wyniki bety ale aż do wieczora, jak w systemie się pojawia.

Słusznie.

Do wieczora? :O
Ja jak robiłam jedna i druga o 9 to o 12 już miałam wyniki na internecie i później pojechałam po odbiór.
 
@cheetah - a jak ja mialam pierwszą betę w tamten piatek 2800 , to widać już coś bedzie na pewno ? bo wizyte pierszwa usg bede miałam w ten piątek i niby z kalendarza wychodzi to 6 tydzien i 1 dzień.
 
Cześć dziewczynki!
Dziękuję tym, które mnie pocieszaly i napisaly miłe słowo..
U mnie w miarę ok..
Biorę tą luteine dopochwowo 2x1 tabletce. Narazie jest ok.
Niestety stres to chyba juz nie odpuści..za każdym razem kiedy idę do wc to sprawdzam..widoku z niedzieli i krwi na papierze nie zapomne nigdy i żadnej nie życzę..
W ciąży z córką nie miałam takich przygód..
No cóż zazwyczaj kazda ciąża inna..
Dzisiaj może przez pogodę jestem słabsza no i nic mi się nie chce..
A córcia w domu ze mną to wiadomo ciężko odpocząć chociaż ślicznie sama się bawi..
Witam nowe mamy- niestety juz nie nadążam bo widzę, ze ciągle ktos nowy;)).
Ja za wizytę płace 150zl.
Dzisiaj mam smaka ba hamburgera i się nie powstrzymam. Czekam az mąż mi przywiezie okolo 16. Zjem wielkiego z frtykami ! Mniam!.buziaki kochane
 
reklama
Ja mam 4t4d i wczoraj miałam betę 2700. Na usg idę za dwa tygodnie.
W poprzedniej ciąży serduszko było słychać w 6t3d. Aczkolwiek wtedy też było coś widać w 3t6d, a teraz nic... Daj Boże, żeby teraz było wszystko ok.

Parę koleżanek z pracy wie o ciąży i namawiają, żebym szła na zw. Ja tu latam, produkuje się, a one się śmieją, że po co. Pójdę do rodzinnego na razie.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry